Köpek Pansiyonu

Köpek besleyen her bireyin, köpeklerinden ayrı kalmak zorunda kaldıklarında güvenecekleri bir pansiyona ihtiyaçları vardır. Döndüklerinde köpeklerini bıraktıkları gibi mutlu, iştahları ve sağlıkları yerinde olarak teslim almayı isterler. İşte biz bu durumda hayvanlarına gönülden bağlı olan sizlerin yanındayız. Kendilerini evlerinde gibi hissetmesini , alıştığı besinleri yiyerek sindirim sistemlerini irrite etmeden, mutlu ve keyifli bir tatil ortamı yaratarak sizlerinde gözünüz arkada kalmadan bırakabileceğiniz köpek pansiyonumuz 7 gün boyunca hizmetinizdedir.

Maksimum 50 köpek kapasiteli pansiyon bölümümüz 4 ve 6 metrakarelik kennellardan oluşmaktadır. Evde yaşayan köpekleriniz için kapalı ve üşümeyecekleri pansiyon bölümlerimizde, bahçede yaşamaya alışık olan köpekleriniz içinse açık gezinme alanımıza bakan pansiyon bölümlerimizde konaklamaktadırlar.

köpek pansiyonu elit yavru köpek pansiyonu elit yavru

Veteriner Hekimlerimizin de kontrolü ile kennellarımız her gün dezenfekte edilmektedir. Ayrıca pansiyon bölümü bakıcılarımız ve görevlilerimiz gün içerisinde sürekli köpeklerinizi gözlemleyerek gerekli olan günlük ihtiyaçları karşılamaktadır.

Köpeklerinizin pansiyonumuza ilk geldikleri anda sağlıklarında bir problem olup olmadığına bakılıp (vücudunda herhangi bir yara, mantar, tüy döküntüsü, şişlik vb ) , aşılarının kontrolü ve kilolarının alınmasından sonra isimleri ve diğer bilgilerinin yazılı olduğu tabelaları ile beraber kennellarına yerleştirilirler. Çıkışlarında da aynı kontroller yapılarak, göz ve kulakları temizlenir, tırnakları kesilirve size teslimi gerçekleştirilir.

Köpeklerinizi sizden teslim alırken, size ve köpeğinize ait bilgilerin olduğu detaylı bir form doldurularak köpeğinizin her türlü ihtiyacının doğru şekil ve şartlarda görülmesi sağlanır. Ayrıca köpeğiniz için düzenli olarak kullandığınız malzemelerini de bizlere teslim ederseniz ( ilaç ,vitamin veya besin takviyeleri ) bunlarında kullanım şekillerini not ettirdiğiniz takdirde çiftliğimizde de kullanımını sağlayabiliriz. Çiftliğimizde pansiyon hizmetimiz 3 ayrı şekilde hizmetinize sunulmuştur.  

  • Ufak ırk köpekleriniz ve kedileriniz için ev pansiyonu
  • Tüm ırklar için kısa süreli pansiyon
  • Tüm ırklar için uzun süreli pansiyon

Size uygun olan pansiyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için 0530 265 43 18 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Yoğunluk dönemleri farklılık göstermekle beraber, bir terslik yaşanmaması için önceden rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Köpekleriniz konaklama sonrasında talep ettiğiniz takdirde çiftliğimizde bulunan kuaförümüz tarafından ücretli olarak traş, rötuş ve özel yıkama hizmetlerimizden de faydalanabilirler.

Sevgilerimizle,

 

köpek ev pansiyonu köpek ev oteli

 

Ulaşım ve Servis Hizmetimiz

Çiftliğimize Şile – Ömerli Otobanını kullanarak gelebilirsiniz. Köpeğinizi kendiniz de getirebileceğiniz gibi talep ettiğiniz takdirde, servis ücreti karşılığında bizde çiftliğimize güvenli bir şekilde alımını ve teslimini yapabiliriz.

Pansiyonumuzda Hizmet Alacak Olan Köpeklerinizin Karnesinde Bulunması Gereken Aşılar

Hem köpeğinizin , hem de bizde konaklayan diğer değerli misafir köpeklerimizin sağlığını koruyabilmemiz adına bazı şartlarımız bulunmaktadır. Bunlar;

  • Köpeğiniz çiftliğimize gelirken aşı karnesi mutlaka yanında olması gerekmektedir.
  • 1 Yaşına kadar olan köpeklerde Corona , Bronchine ve Karma aşılarının 2 dozunun ve Kuduz aşısının yapılmış olması gerekmektedir.
  • 1 Yaşın üzerinde olan köpeklerinde Corona, Bronchine, Karma ve Kuduz aşılarının senelik tekrarlarının düzenli olarak yapılıyor olması gerekmektedir.
  • Ayrıca siz köpek sahipleri içinde önemli olan iç ve dış parazit aşılarının da düzenli yapılıyor olması gerekmektedir.
  • Herhangi bir bulaşıcı Deri Hastalığı (Mantar, Uyuz vb) bulunan köpeklerinizin pansiyon ihtiyacı durumunda bulunduğu durumun, kullanılan ilaçların özel olarak belirtilmesi, köpeğinizin hastalığı yayabilme riskini engellemiş olacaktır. Çiftliğimizde köpeğinizin zamanı gelmiş olan aşılamaları ve parazit ilaçları, talep ettiğiniz takdirde yapabiliriz.

Yemek ve Beslenme

Köpeklerinizi siz nasıl besliyorsanız bizlerde, belirttiğiniz saat ve öğünlerde beslenir. Çiftliğimizde Proplan Mamaları kullanılmaktadır. Genel anlamda kısa sürekli mama değişimleri köpeklerin sindirim sistemlerinde probleme yol açtığından, köpeğinizi bize yollarken her zaman yediği maması ile beraber gelmesi , hem köpeğinizin çiftliğimize daha çabuk adapte olması, hem de sağlığı ile ilgili problem olmaması açısından son derece önemlidir. Aynı zamanda BARF ile beslememiz de mümkündür. Köpeklerinizi sizden alırken, detaylı bir form doldurularak alınmaktadır. Ayrıca köpeğinizin düzenli kullandığı ilaç ,vitamin veya besin takviyeleri var ise bunları da bize not ettirirseniz, kullanımının devamını sağlayabiliriz.

Tuvalet , Gezdirme ve Oyun

Köpeklerin tuvalet ihtiyaçları değişkenlik gösterebilir. Köpeğinizin alışık olduğu düzende tuvalete çıkarılması sağlanmakla beraber, talep etiğiniz takdirde Eğitmenlerimize de danışarak Tuvalet Eğitimi hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bulunduğu yerde Gazete veya Pad’e ihtiyacını gören köpeklerinizin taleplerini ayrıca bildirmeniz halinde de aynı uygulama çiftliğimizde de devam ettirilecektir. Karakteri gereği sosyal ve diğer boyutlarına uygun köpeklerle anlaşabildiği takdirde oyun alanlarında sosyal vakit geçirmeleri sağlanabilmektedir.