Yarışma Eğitimi

Ayrıcalıklı bir hayat tarzı olan Alman Çoban Köpekleriyle yaşamanın bütün güzelliklerini kupalarla taçlandırmanızı arzuluyoruz. Tecrübeli uzman eğitmen kadromuz ile Alman Çoban köpeklerinizi yarışmalara en iyi şekilde hazırlıyoruz. Eğitim çalışmaları ve program ile ilgili bilgi almak için hafta sonu dahil mesai saatleri içinde çiftliğimizi ziyaret edebilir ve sitemizde bulunan iletişim numaralarımızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz. Temel itaat ve ileri itaat eğitimleri çiftliğimizde verilebilmesinin yanı sıra evinizde de verilebilmektedir. Ev içinde verilen bu eğitimlerin süreleri 4-6 hafta arasında değişmektedir. Bu tarz bir eğitim aldırmayı düşünürseniz iletişim telefonlarımızdan bize her zaman ulaşarak şartlar ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz.

alman kurdu yarışma eğitimi alman kurdu yarışma eğitimleri ack yarışma eğitimi

Yarışma ve Şampiyonalarda Petworld Ailesi

Alman Çoban Köpeği Derneği (ACKİSD) Üretim Sorumlusu Can Paksoy, Alman Kurdu ırk standartları, show duruşu Alman Çoban Köpeği yarışmaları ve şampiyonalarını anlatıyor.

köpeklere yarışmalara hazırlık eğitimi köpeklere yarışmalara hazırlık eğitimi köpeklere yarışmalara hazırlık eğitimi

Yarışma ve Şampiyonalarda Petworld Ailesi

Petworld Kennel Club'ın yarışma eğitimı çalışmalarından görüntüler / Alman Kurdu Flap'ın ring yürüyüşü

köpeklere yarışmalara hazırlık eğitimi köpeklere yarışmalara hazırlık eğitimi 

Yarışma ve Şampiyonalarda Petworld Ailesi

 

Petworld Kennel Club'ın yarışma eğitimı çalışmalarından görüntüler / Alman Kurdu Will von Petworld'un ring yürüyüşü

 

Petworld çiftliğimizin köpeği Vax v.d. Alten Backerei (Flap) katıldığı 2012 Bursa Şampiyonası Alman Çoban Köpeği Irk Standartları Yarışmasında 'En İyi Isıran Köpeği' seçildi

Alman Çoban Köpekleri Irk Standartları Yarışması 2011 İstanbul Şampiyonası Alemdağ stadında gerçekleşti, medya'nın yoğun ilgi gösterdiği yarışmada, AÇKİSD Yön. Kur. Üyesi Can Paksoy hakem yardımcılığı görevinde bulunurken Trt Haber kanalına şampiyona hakkında bilgiler aktardı.