Avkan ailesi Undo yavrusu Kral ile çok mutlu

Petworld çiftliğimizden Undo-Yana yavrusu bir Alman Çoban Köpeği sahibi olan Asia Princess Hoteli Genel Müdürü Orkun Avkan, Kral ismini verdiği köpeğinin eğitimleri için de Petworld'u tercih etti. Temel itaat eğitimini başarıyla tamamlayan Kral'ın sahibi Orkun Bey, Alman Kurdu sahibi olurken yaşadığı deneyimleri bize göndermiş olduğu mailinde anlattı.

alman kurdu satış referans


Merhaba Pet World Ekibi ,


Öncelikle şahsım ve ailem adına bir kez daha teşekkürlerimi sunmak isterim. Bu memnuniyetimi yazıya dökmek istedim çünkü sizler gerçekten, önceliği hayvanlara değer vermekte bulan, insanlar ile hayvanlar arasındaki sıcak bağı kurmada en önemli noktasınız.Bütün hayvan satış noktaları sadece yeter ki hayvanı satalım para kazanalım derdinde fakat sizler ailelere can dostu verme peşindesiniz.Can bey bana ilk tanıştığımızda köpeklerin karakterlerinin ve kişiliklerinin olduğunu ve mutlaka aile yapılarına bakılması gerektiğini söylediğinde şaşırmıştım. Bunu bir örnek ile açıklamak isterim , benim iki tane alman kurdum var bir tanesini Beykoz'dan bir köpek çiftliğinden (sakın iyi araştırmadan köpek çiftliği tercih yapmayın) aldığım ve diğeri ise Can bey’den aldığım Undo von Petworld’un yavrusu Kral. Her iki köpeğin arasında inanılması çok güç olan farklar var. Bunlardan sadece tek bir tanesini sizlere söylemek isterim , eşim ile ben yemek yer iken Lady hiç durmadan bizim yemeğimizi bölerek ve rahatsızlık vererek ona da yemek vermemizi ister fakat Undo’nun yavrusu Kral asla yemek masamıza yanaşıp bizi rahatsız etmez. Şunu söylemek isterim herkese, eğer bir köpek edinmek istiyorsanız mutlaka Can bey’e uğramanızı tavsiye ediyorum. Bunun sebebi sizlere ve aile yapınıza göre köpek veriyor. İnanılması çok güç ama bu gerçekten doğru , Can bey ve çiftliğin müşteri temsilcisi Adem bey sizlere ticaret ve para kazanma adına köpek satmıyorlar , sizlere nerede ise 17 yıl sürecek dostluk ve mutluluk veriyor evinize.


Köpek sahibi olan herkes mutlaka ama mutlaka köpeklerini eğitime vermesini ve eğitmenimiz Sedat hocaya güvenmelerini istiyorum.Çünkü Sedat hoca inanılması çok güç olan bir iş yapıyor. Nasıl sizler çocuklarınızı eğitim için okula gönderiyorsunuz Sedat hoca’da sizin köpeğinizi eğitiyor.Bu arada Petworld'te hayvanlara aşık çok değerli hanımlar var ve sizler neredeyse 24 saat arayıp onlara fikir veya sıkıntılarınızı anlatarak çözüm buluabiliyorsunuz.


Ben tekrardan Can Bey , Adem bey , Sedat bey ve Petworld ekibine çok teşekkür ediyorum. İyi ki oradasınız ve iyi ki varsınız.


Teşekkürler…