Petworld Kennel Club başarılarımız    referanslarımız    basında biz    hakkımızda    iletişim
Logo Petworld 20.Yıl

Köpeklerimiz
Yavrularımız
Satış

Yetenek Sizsiniz şampiyonu Max nasıl eğitildi, İşte Ali Yeşilırmak ve Max'in eğitim görüntüleri

13.03.2012

Yetenek Sizsiniz Türkiye şampiyonu eğitmenimiz Ali Yeşilırmak ile muhteşem eğitimli köpeğimiz Max gösterileri ile tüm Türkiye'yi kendilerine hayran bıraktı.Max bir köpeğin yapması çok zor olan hareketleri yapmakla kalmadı yarı final ve final'de dans koreografisi içinde müzikler eşliğinde Ali Yeşilırmak ile dans etti, horon tepti, misket havası bile oynadı.Petworld Kennel Club profesyonel eğitmen ekibi ile Türkiye'nin en iyi eğitim merkezi olduğunu kanıtlarken bu alanda Dünya'nın sayılı markaları arasındaki yerini pekiştirdi.İşte muhteşem eğitimli köpeğimiz bu aşamalara nasıl geldi merak ediyorsanız aşağıdaki eğitim videolarından izleyebilirsiniz.


Eğitmenimiz Ali Yeşilırmak ve Max'in çalışmalarına aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

www.twitter.com/HarikaKopekMax
facebook.com/MaxveAli
facebook.com/PetworldKennelClub

Eğitmenimiz Ali Yeşilırmak ile Border Collie cinsi mükemmel eğitimli aktör köpeğimiz Max'in temel itaat, ileri itaat ve show eğitimlerini Can Paksoy anlatıyor.
 
 
Çiftliğimizin border collie cinsi ünlü aktör köpeklerinden Max, eğitmeni Ali Yeşilırmak ile birlikte show ve ileri itaat eğitimlerini çalışırken.
 

CAN PAKSOY

Elit Yavru


Facebook    Twitter    Flickr    Vimeo

Petworld ve ünlüler

Müşteri Memnuniyet Hattı
Memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz için:
0530 265 43 18
veya
iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz


Galeri

Tüm Yenilik Haberlerine GitGaleri


Türkiye'de kendi alanında her zaman ilkleri gerçekleştiren Petworld Kennel Club yeni bir ilki daha hayata geçiriyor. Türkiye'nin birçok il ve ilçelerinden gelen telefon ve maillerden sonra bu hizmeti faaliyete geçirme kararı aldık.Türkiye'nin neresinde olursanız olun uzman eğitmen kadromuzdan arkadaşlarımız bulunduğunuz şehre geliyor, köpeğinizin karakterini, eğitim kapasitesini ve sizin köpekle yaşantınızdaki sorunları beraberce çözme üzerine çalışıyoruz. Gerek duyulduğu takdirde köpeğinizi çiftliğimize eğitime alıp sonunda eğitmenlerimizle tekrar şehrinize ulaştırıyoruz. Eğitmen arkadaşlarımız sizinle ve köpeğinizle eğitim ve uyum çalışmasını yaptıktan sonra köpeğinizi teslim ediyoruz. Unutmayın köpeklerde ailemizin bir ferdi, nasıl ki bizim ve çocuklarımızın eğitimi çok önemli köpeğimizinde eğitimi o derece önem arz ediyor. Eğitim almış bir köpek ile almamış bir köpeğin arasındaki farkları görünce çok şaşıracaksınız. Müşteri temsilcimiz Adem bey'in 0530 560 42 47 no'lu cep numarasından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


Üyelerden gelenler


Başarılarımız
Referanslarımız
Basında Biz
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
İletişim
Yavrularımız
Satış
Pansiyon
Mama Satışı
Aktör Köpeklerimiz
Köpek Kulübesi
Ömerli Barajı Yolu Koçullu Köyü
Atatürk Cad. No:36
Ömerli - Çekmeköy İstanbul

Petworld Kennel Club
0530 560 42 47

Bizi Twitter'da takip edin.
Petworld Kennel Club 2013 © Tüm hakları saklıdır.