Petworld Kennel Club başarılarımız    referanslarımız    basında biz    hakkımızda    iletişim
Logo Petworld 20.Yıl

Köpeklerimiz
Köpek Eğitimi
Satış

2004 Dünya Şampiyonası



2004 Dünya Şampiyonası (Karsluhe / ALMANYA)

28 AĞUSTOS 2004 Almanya'nın Karsluhe şehrinde yapılan 2004 dünya şampiyonasında PETWORLD’ü ve Türkiye’yi temsil eden RAUL von REDNEX V103 derecesini yaparak Türkiye tarihinde yine bir ilke imza attı.Yarışma resimlerini aşağıda görebilirsiniz.

 

 

Dünya Şampiyonasına Türkiye'den katılan ilk ve tek köpeğimiz RAUL VON REDNEX V103 derecesini alarak bir ilke daha imza attı.




24 AY ÜSTÜ ERKEKLER

1175 VA 1 Larus von Batu - Oskar Herzing, D-Höchstadt

1264 VA 2 Hill vom Farbenspiel - Hiroshi Yamauchi, JP-Kanagawa-ken

1037 VA 3 Erasmus van Noort - Edzard Müller, D-Moormerland

1218 VA 4 Orbit vom Hühnegrab - Dirk Scheerer, D-Geisig

1179 VA 5 Quirin v. Hochmoor - Petra Lumpe, D-Lahr

1155 VA 6 Quantum von Arminius - Peter Send, D-Viernheim

1045 VA 7 Ando vom Altenberger Land - Norbert Schleuter, D-Altenberge

1320 VA 8 Ghandi von Arlett - Maria-Charlotte van Dorssen, NL-Leidschendam

1222 VA 9 Pakros d' Ulmental - Gabriele Francioni, I-Montecatini Terme

1021 V 1 Ulk Karat's - Sabine Sauerborn, D-Bendorf

1128 V 2 Yoker Karat's - Ralf Jürgens, D-Schloß Holte-Stukenbrock

1163 V 3 Mike v. Estherlager - Jack Brouwers, NL-Tilburg

1253 V 4 Chuck van der Lust - Giuseppe Fantasia, I-Zeco Sureigouz

1201 V 5 Sony des Jardins du Peyrou - Patrick Saut, F-Valflaunes

1250 V 6 Sarko di Casa Mary - Hans-Jürgen Wohlrab, D-Marktredwitz

1024 V 7 Mark vom Schwalmbergtal - Budiman Salihin, D-Wetter

1032 V 8 Lauser vom Emkendorfer Park Hans - Jürgen Begier, D-Ellerdorf

1071 V 9 Elan v.d. Herderskring - Paul Bradley, GB-Hough, Crewe CW2 5RH

1088 V 10 Fritz vom Farbenspiel - Horst Hupperich, D-Elsdorf

1212 V 11 Indo von der Bildeiche - Oskar Dürr, D-Kist

1319 V 12 Flipp von Arlett - Maria-Charlotte van Dorssen, NL-Leidschendam

1041 V 13 Zello vom Arkanum - Angelika Lecour, D-Mülhausen

1141 V 14 Opal Karanberg - Cedric Blackbourne, IE-Antrim BT41 4QU

1294 V 15 Hulk von der Rohburg - Pia Ripplinger, D-Oberhausen/Rheinhausen

1252 V 16 Norik vom Farbenspiel - Detlef Czech, D-Brühl

1378 V 17 Ernie vom Hofjägerhaus - Sari Nohe, D-Viernheim

1289 V 18 Putz des Bergers de la Taillette - Gerald Gomes, F-Signy L'Abbaye

1311 V 19 Ian von Fidelius - Birgit Weber, D-Kirchenpingarten

1184 V 20 Canto vom Frankengold - Felix Streck, D-Quickborn

1389 V 21 Fedor vom Steinway-Park - Abdullah Noori, IN-New Delhi

1223 V 22 Euro von Media - Klaus Sievers, D-Reichertshofen

1005 V 23 Stenley vom Lehnhof - Wolfgang Gibhardt, D-Kassel

1344 V 24 Urban vom Gleisenauer Schloß - Gabriele Heller, D-Haßfurt

1117 V 25 Janos von der Noriswand - Franz Heigl, D-Straubing

1325 V 26 Merlin von Aurelius - Winfried Benitz, D-Reichertshofen

1058 V 27 Yello vom St.-Michaels-Berg - Werner Zwiertz, D-Beverungen

1213 V 28 Ghildo - (Farina Giuseppe) Francesco D'Ancunto, I-Salerno

1176 V 29 Mischale von der Kahler Heide - Günter Dressler, D-Gelnhausen

1083 V 30 Hill von Cohinor - Sandra Czech, D-Mannheim

1093 V 31 Mithos vom Magisterdamm - Giuseppe Demagistri, D-Lambsborn

1239 V 32 Quai von Sebaldsbrück - Wolfgang Gerschwitz, D-Magdeburg

1064 V 33 Pollo von der Jahnhöhe - Werner Wollinger, D-Winzer

1038 V 34 Xadro von Bad-Boll - Vasco Bianconi, I-Seveso

1336 V 35 Silvio des Collines du Boischaut - Erschat Salimow, KZ-Almaty

1295 V 36 Aiko de Coroninas - Daniel Becker Olsen, E-Casares (Malaga)

1023 V 37 Caesar v. Schöntal - R.B. Rossenally, NL-Noordwijk

1114 V 38 Niklas van de Herdersfarm - Jessy Schmeitz, D-Selfkant

1046 V 39 Boy vom Tönsbrock - Norbert Schleuter, D-Altenberge

1386 V 40 Layos Triumphs - Irene Nyman, S-Vallentuna

1242 V 41 Idol von Baccara - Martina Rohde, D-Warburg

1366 V 42 Xerro vom Fichtenschlag - Antonio Asperti, I-Fino Mornasko

1103 V 43 Uno vom Trompetersprung - Hans-Ludger Göke, D-Brakel-Frohnhausen

1102 V 44 Peik vom Trompetersprung - Hans-Ludger Göke, D-Brakel-Frohnhausen

1240 V 45 Mexx von Aurelius - Lieselotte Klemm, D-Augsburg

1171 V 46 Kondor vom Trollbachtal - Horst Lendle, D-Wiesbaden

1323 V 47 Nex von der Noriswand - Erschat Salimow, KZ-Almaty

1365 V 48 Rio vom Ochsentor - Pia Gelleszun, D-Berlin

1120 V 49 James vom Türkenkopf - Wolfgang Müller, D-Koblenz

1342 V 50 Zapp zum Turmacker - Wolfgang Fischer, D-Giengen

1043 V 51 Wilko vom Fichtenschlag - Bernd Oßmann, D-Weißenbrunn

1031 V 52 Icebox von Ducati - Yukio Yamada, JP-Kasugai-gun, Aichi

1133 V 53 Valco v. Haus Rupp - Konrad Rutschmann, CH-Fisibach

1205 V 54 Umax von Batu - Wolfgang Stoots, D-Stadtlohn

1026 V 55 Xaro vom Wallgraben - Gerhard Mayer, D-Untergruppenbach

1363 V 56 Till von der Burg Königstein - Wolfgang Geise, D-Reichardtswerben

1138 V 57 Emor vom Schimmelberg - Elizabeth Hyatt, US-Afton,

1084 V 58 Immo von der Werther-Mühle - Alfred Vastering, D-Rhede

1057 V 59 Dux vom Saterländer Rathaus - Werner Zwiertz, D-Beverungen

1122 V 60 Kerry vom Torberg - Deborah Theodossis, US-Arden,

1357 V 61 Arthos vom Friesenblick - Anja Lüth, D-Neumünster

1018 V 62 Phönix vom Heideloh - Rene Raabe, D-Lahntal-Goßfelden

1013 V 63 Sasko vom Drei Birkenzwinger - Hans Karl, D-St. Ingbert

1292 V 64 Fero vom Messebau - Frikkie van Kraayenburg, ZA-Hercules,Pretoria

1164 V 65 Ricco du Domaine du Parc - Bruno Trentenaere, F-Hebuterne

1194 V 66 Focus von der Maaraue - Alfred Mühlbauer, D-Mainz-Kostheim

1247 V 67 Iso vom Zellwaldrand - Ralf Wiesner, D-Marbach

1249 V 68 Yasko Karat's - Hans-Jürgen Wohlrab, D-Marktredwitz

1208 V 69 Nicco vom Eichenplatz - Lutz Wischalla, D-Wimmelburg

1392 V 70 Matscho vom Farbenspiel - Andreas Sobczyk, D-Herzogenrath

1286 V 71 Obelix Mischaland's - Anders Eriksson, S-Örsundsbro

1333 V 72 Valdemar Leri - Karl Löffler, D-Kefenrod

1216 V 73 Zamp vom steilen Ufer - Frank Tate, US-Central Islip,

1230 V 74 Hannibal von den Burgwiesen - Volker Becker, D-Lustadt

1370 V 75 Zion v. Udithal - Ans Lahey-Van Geffen, NL-Velddriel

1204 V 76 Fedor v. Gelingenstrasse - Gerd Dexel, D-Paderborn

1075 V 77 Eskan von der Noriswand - Dr. Francisco P. Navarro-Reynoso, MX-Mexico City

1390 V 78 Mascot Nordblick's - Stefan Eriksson, S-Hörby

1329 V 79 Xerxes Xary v. Udithal - Arie van Geffen, NL-Velddril

1268 V 80 Olex Wilaritts - Mats Eliasson, S-Valläkra

1137 V 81 Lucky vom Sandstein - Kurki Jari, FI-Preitilä

1069 V 82 Yassko Heike's Luis - Alonse Aceves, MX-Guadalajara, Jalisco

1227 V 83 Game-Boy v.d. Blöie - Andreas Fend, CH-Saanen (BE)

1285 V 84 Jeltsin Mischaland's - Anders Eriksson, S-Örsundsbro

1140 V 85 Attila Team Zellergrund - Shi Qiang, CN-Qingdao

1154 V 86 Xandro vom Elzmündungsraum - Richard Brauch, D-Mosbach

1187 V 87 Rambo vom Hellufer - Wiedemeier, D-Hattingen

1391 V 88 Iso von Esperanto - Matija Vajsman, D-Ettlingen

1317 V 89 Salo vom Almhof - Andreas Weigel, D-Raschau

1313 V 90 Tchicco von der Kahler Heide - Gerd Reims, D-Ronneburg

1281 V 91 Boby vom Bürgerspital J- ohann Bauhuber, D-Stephansposching

1101 V 92 Eisenherz zur Worringer Rheinaue - Volker Thul, D-Erftstadt

1271 V 93 Marlo von der Reck-Kamensche Heide - Manfred Kroß, D-Hamm

1068 V 94 Kimon vom Türkenkopf - Torsten Kallenbach, D-Möhra

1350 V 95 Quero dell Utveggio - Angelo Di Maio, I-Palermo

1001 V 96 Zeus vom Lärchenhain - Klaus Oprei, D-Aachen

1339 V 97 Quai vom Reichertshof - Otto Kattisch, D-Mühlacker

1332 V 98 Shark v. Klostergraben - Jacky Beck, F-Strasbourg

1119 V 99 Nando vom Reichertshof - Werner Geier, D-Walldürn

1161 V 100 Zito von Dironca - Ronald Fischer, D-Viernheim

1298 V 101 Boss degli Achei - Ciro Fasciglione, I-Qualiano

1373 V 102 Geronimo vom Hohen-Haus - Claudia Pumberger, A-Treubach

1304 V 103 Raul v. Rednex - Naim Can Paksoy, H-Budapest

1132 V 104 Nero vom Ittlinger Moos - Fred Müller, D-Bad König

1131 V 105 Zelco von Bad-Boll - Traude Vöhringer, D-Heiningen

1072 V 106 Sammy von der Kupferhälde - Walter Bickel, D-Bretten

1269 V 107 Rattata Lyshöj's Kai - F. Mortensen, DK-Egtved

1202 V 108 Dusty vom Zinkler - Josef Jäger, D-Freiburg

1051 V 109 Pablo vom Winnloh - Anton Tepling, D-Recklinghausen

1251 V 110 Nils von der Rangauhöhe - Friedrich Beck, D-Ingelfingen

1258 V 111 Zorko vom Jägerfreund - Leonhard Schalk, D-Herrngiersdorf

1162 V 112 Falk vom Haus Goldschmied - Robert Windolf, D-Duisburg

1047 V 113 Apoll von der Basileia - Marita Schmidt, D-Bad Salzdetfurth

1008 V 114 Enzo vom blauen Kristall - Wilfried Meier, D-Hiddenhausen

1125 V 115 Duncan v.d. Lentfert Hoeve - Jan Lentfert, NL-Overdinkel

1147 V 116 Olando vom Naturpark-Altmühltal - Josef Neuger, D-Ingolstadt

1383 V 117 Uller Estrellest - Laanetu Piret, EF-Tartu

1030 V 118 Cibas di Turboland - Antonella Niccolini, I-Spianate Altopascio LUCCA

1091 V 119 Xamir von Bad-Boll - Monika Fritz, MX-Jiutepec, Morelos

1337 V 120 Gero vom Klebinger Schloß - Pentzold, D-Zwickau

1265 V 121 Paco Mavic - Krzysztof Solnica, PL-Waszawa

1085 V 122 Jacko v. Arhaus - Hans Roland Reckerth, RO-Arad

1354 V 123 Lucas von den zwei Steinen - Burkhard Fettke, D-Magdeburg

1189 V 124 Balko von Bad-Boll - Theresia Grabherr, D-Isny

1362 V 125 Queno von der Brettachau - Tommaso Vitolo, D-Neckarsulm

1226 V 126 Esko v.d. Blöie - Bruno Zemp, CH-Buchrain

1078 V 127 Spudnik vom Dreisbachtal - Cornelia Steup, D-Bad Marienberg

1116 V 128 Hobby vom Farbenspiel - Max Syrek, D-Grevenbroich

1345 V 129 Oro del Murnighello - Egidio Boselli, I-Foresto Sparso

1282 V 130 Duran vom Baruther Land - Vladimir Petrov, LV-Ogre/Lettland

1198 V 131 Jacco von Bad-Boll - Franz Hellstern, D-Eutingen

1086 V 132 Gorbi von den Leinewiesen - Kerstin Dylda, D-Bitterfeld

1087 V 133 Huppy von den Leinewiesen - Kerstin Dylda, D-Bitterfeld

1381 V 134 Django vom Gültlinger See - Erich Hampel, D-Gültlingen-Wildberg

1113 V 135 Akim vom Bramberg - Hans Bräder, D-Pfiffelbach

1215 V 136 Arco von der Salzblume - Wolfgang Kohrs, D-Diesdorf

1169 V 137 Navolino Avax Hof - Jaromir Anderle, CZ-Jihlava

1255 V 138 Alf von der Hammer Burg - Peter Szafranski, D-Seevetal

1209 V 139 Filou vom Leinder Land - Ferdinand Müller, D-Königsfeld

1244 V 140 Fedo vom Uesener Ring - Ernst Willi Engelke, D-Langwedel

1040 V 141 Nero zum grauen Hirsch - Pia Hirsch, D-Aschaffenburg

1060 V 142 Saber vom Hasenborn - Franz Josef Schorr, D-Lebach

1335 V 143 Quino v.d. Ossenstal - J. v. Wolferen v. Os, NL-Sprundel

1010 V 144 Ursus aus dem Fürstentum Lippe - Bernd Wegerhoff, D-Marienheide

1004 V 145 Karl von der Wernburg - Bruno Stör, D-Wernberg-Köblitz

1315 V 146 Gabasso vom Struwwelpeter - Herbert Volz, D-Kellmünz

1199 V 147 Hero vom Spitalfeld - Horst Kaim, D-Pressig

1375 V 148 Camillo vom Arolser Holz - Jana Kuckova, SI-Poprad

1022 V 149 Ingor vom Wildsteiger Land - Andreas Knecht, D-Mühlingen

1261 V 150 Uriel vom Arolser Holz - Horst Sitzmann, D-Schlitz

1359 SG 1 Fedor vom Silberhals - Jessica Steppuhn, D-Kolbingen

1172 SG 2 Wanko von Kösters Eck - Stefan Thürwächter, D-Kandel

1377 SG 3 Arko vom Kocherwald - Karlheinz Pahl, D-Koblenz

1053 SG 4 Lago vom Ortskern - Torsten Hägele, D-Billigheim

1277 SG 5 Doksy Bady-Ron - Renata Angelovova, CZ-Zdice

1287 G 1 Frankie Anrebri - Jiri Mach, CZ-Ojek

1094 U 1 Markus vom Magisterdamm - Marisa Bosco, I-Benevagienna

1105 U 2 Yak vom Frankengold - Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

1326 U 3 Rasko d' Ulmental - Gabriele Francioni, I-Montecatini Terme

1159 U 4 Hugo v. Juerikställ - J. B. P. Hofkamp-Reurink, NL-Ter Apel

1340 U 5 Jackson Blue-Iris - Herbert Schwindt, D-Erlensee

1341 U 6 Kuschy Blue-Iris - Friedolin Adler, D-Alzenau

1050 EZ Anton von der Römerau - Heinz Reininger, D-Waibstadt

1061 EZ Calvin vom Frankengold - Detlef Obersundermeyer, D-Bünde

1328 EZ Basko vom Deininghauser Park - Jürgen Wicht, D-Bamberg

1059 EZ Bago vom schönen Wippertal - Werner Zwiertz, D-Beverungen

1351 EZ Bär vom Lüttjenhan - Dominik Stangl, D-Tiefenbach

1039 EZ Dux vom Steinenberger Land - Armin Blessing, D-Winnenden

1073 EZ Joschy vom Dänischen Hof - Florence Clautour-Boulaire, F-Giremoutiers

1197 EZ Xando von der Elfenbeinschlucht - Friedhelm Otte, D-Bad Lippspringe

1334 EZ Tyson du Domaine du Parc - Bruno Trentenaere, F-Hebuterne

1012 EZ Olymp von der Mörscht - Klaus Klitsch, D-Pfungstadt

1002 EZ Gonzalez von Tronje - Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU

1207 EZ Oscar Bizmarks Hof - Kevin Öhlund, S-Bispgarden

1170 EZ Hardy vom Starkenburg-Blick - Leineweber, D-Dienheim

1157 EZ Ulk vom Wildsteiger Land - Haaß, D-Oberau

1224 EZ Xanto vom steilen Ufer - Klaus Kraft, D-Weinsberg

1009 EZ Ingo von der Chattenburg - Frank Zinn, D-Staufenberg

1228 EZ Kris von der Datze - Klaus Kempin, D-Neubrandenburg

1238 EZ Zasko vom Thermodos - Erika Freundel, D-Ganderkesee

1144 EZ Enko vom Moorbeck - Alfred Böselager, D-Bockhorn

1130 EZ Iggo von Fangde - Jinfei Chen, CN-Beijing,P'R

1025 EZ Kinto vom Stoffler Deich - Erika Schmitz, D-Velbert

1011 EZ Gundo vom Madlenerweg - Rita Schubert, D-Weil am Rhein

1272 EZ Karo van de Herdersfarm - Jimmy Brandt Rasmussen, DK-Them

1020 EZ Oliver vom Laacher-Haus - Dieter Hofmann, D-Mannheim

1035 EZ Stano vom Hasenborn - Werner Maxein, D-Neuwied

1266 EZ Atlas von Thurmont - Helder Garcia, US-Emmitsburg,

1270 T1 Jannes vom Lärchenhain - Rudolf Schermayer, D-Neresheim

1017 T1 Quenn vom Mönchberg - Uwe Sprenger, D-Netphen

1054 T2 Harrison-Ford vom Kreuzbusch - Werner Zwiertz, D-Beverungen

1243 T2 Zamp vom Thermodos - Dipl.Ing.(FH) Albrecht Woerner, D-Lauffen

1275 T2 Andy des Nuits Fauves - Laurence Jacob, B-Lesve

1273 T2 Branko v. Tamaraspitze - Alfons Van Sweevelt, B-Diepenbeek

1003 T3 Neno vom Farbenspiel - Erwin Wieser, D-Eschweiler

1027 T3 Pit du Clos du Schauenberg - Dieter Schönhut, D-Frielendorf

1360 T3 Arco vom Arkanum - Thomas Diehl, D-Sinsheim

1029 T3 Axel von C'adiz - Maike Kroll, D-Norden

1348 T3 Foxi di Casa Lupo - Mario Tullio Della Rosa, I-San Giorgio A Liri FR

1380 T3 Indo vom Klösterlmoos - Rudolf Schermayer, D-Neresheim

1346 T3 Celo Angel Delight - Branko Gvacic, D-Ludwigsburg

1352 T3 Fax vom Holtkämper Hof - Manfred Lessmann, D-Bad Salzuflen

1367 T3 Karly vom Leithawald - Günther Beck, D-Umkirch

1349 T3 Jeck Poggio - Normanno Carmelo Lombardo, I-Palermo

1124 T3 Jeck dell' Antico Maniero - Heiko Rothbarth, D-Freiberg

1343 T3 Nado van Noort - Erschat Salimow, KZ-Almaty

1203 T3 Arex vom Herbramer-Wald - Gerd Dexel, D-Paderborn

1181 T3 Uran vom Moorbeck - Alfred Böselager, D-Bockhorn

1177 T3 Rocco dei Verdi Colli - Michela Ticchi, I-Torgiano

1166 T3 Omen vom Ochsentor - Dr. Carlo Curci, I-San Genesio ed Uniti

1153 T3 Boss vom Elzmündungsraum - Richard Brauch, D-Mosbach

1135 T3 Rau von Pol Margman - Rene Tunder, EF-Leppneeme küla, Viimsi vald

1246 T3 Quinn von Trafalga - Joachim Krieg, D-Parchim

1248 T3 Kimbor vom Zellwaldrand - Ralf Wiesner, D-Marbach

1123 T3 Ossi v.d. Dolomiten - Heiko Rothbarth, D-Freiberg

1257 T3 Justus vom Drömlingsrand - Andrea Helbing, D-Wolfsburg

1259 T3 Cash vom Drei-Knabenhaus - Hans Werner Aden, D-Greven

1263 T3 Ulk vom Reuschenberger Land - Willi Patten, D-Neuss

1115 T3 Erik von der Ehrenfeste - Franz Waltl, D-Hohenwart

1312 T3 Hoss vom Hirmer Teich - Jochen Janz, D-Haßloch

1316 T3 Ursus vom Almhof - Andreas Weigel, D-Raschau

1063 T3 Natz van de Herdersfarm - Jessy Schmeitz, D-Selfkant

1310 T3 Kanto von der Schanzlache - Manfred Hanf, D-Viernheim

1303 T3 Zello av Thorarinn - Klaus Mellinghaus, D-Leverkusen

1301 T3 Gauner vom Almhof - Andre Kovacs, D-Johanngeorgenstadt

1079 T3 Sam vom Dreisbachtal - Hans Werner Steup, D-Bad Marienberg

1290 T3 Athos von der Forstkammer - Sonia van Kraayenburg, ZA-Hercules,Pretoria

1089 T3 Jeremias v.d. Vier - Thomas Teubert, D-Döbritz

1288 T3 Scott du Clos de Patmisand - Gerald Gomes, F-Signy L'Abbaye

1283 T3 Dux vom Niemberger Eck - Wolfgang Klingner, D-Niemberg

1280 T3 Uno v. Sheytan's Home - J.C.G. Hemmes, NL-Holwerd

1279 T3 Buffalo B. v. Haus Curak Onda - Vekoslav Potocnik, SI-Verzej

1276 T3 Grim Gildewangen's - Lennart Maageröd, N-Skjetten

1126 T4 Barry v.d. Lentfert Hoeve - Jan Lentfert, NL-Overdinkel

1355 T4 Romero du Lamentin - Sylviane Schmitz, D-Rheinau-Lings

1109 T4 Sikkor del Seprio - Roberto Colombari, I-Zerbolo (PV)

24 AY ÜSTÜ DİŞİLER

2121 VA 1 Kamilla vom Römerland Ambrogio Verpelli, I-Cernusco Lombardone (CO)

2108 VA 2 Tabata du Val D'Anzin Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere

2117 VA 3 Uschka vom Osterberger-Land Dirk Wortmann, D-Lotte

2139 VA 4 Cristal della Valle dei Rovi Hans-Dieter Wüst, D-Lorsch

2027 VA 5 Larissa vom Fichtenschlag Marco Oßmann, D-Weißenbrunn

2287 VA 6 Nanda vom Wildsteiger Land Martin Göbl, D-Wildsteig

2008 VA 7 Shalome von Oasis Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel

2122 VA 8 Germany vom Bierstadter Hof Rüdiger Mai, D-Wiesbaden

2018 VA 9 Oprah di Fossombrone Jürgen Manser, D-Wiesloch

2198 VA 10 Olivia vom Abendland Frank Goldlust, D-Berlin

2217 VA 11 Aike zum Gigelsfelsen Konrad Sigmund, D-Neckargerach

2069 V 1 Gitte vom Haus Babilon Wolfgang Babilon, D-Iserlohn

2300 V 2 Uffi vom Fiemereck Pia Ripplinger, D-Oberhausen/Rheinhausen

2004 V 3 Atrice von Regina Pacis Uwe Sprenger, D-Netphen

2179 V 4 Zora vom Ochsentor Ottmar Grünewald, D-Neu-Isenburg

2193 V 5 Trixi vom Schacher Dietmar Schüßler, D-Pörnbach

2029 V 6 Aebby von der villa musica Melanie Schleuter, D-Altenberge

2172 V 7 Ussina von Waterloo Eugen Hartmut Lorösch, D-Erlensee

2212 V 8 Osaka von der Noriswand Bodo Curth, D-Landsberg

2260 V 9 Rimini von Tronje Nikolaus Meßler, D-Köln

2051 V 10 Tambka vom Dreisbachtal Anita Häbel, D-Badmarienberg

2081 V 11 Tana des Collines du Boischaut Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere

2151 V 12 Boa von Arline Johan Emile Bausch, D-Leimen

2222 V 13 Ulme del Lagorai Claudio Bosetti, I-Zambana (TN)

2310 V 14 Romi von der Arenzburg Alfred Maaß, D-Kalletal

2098 V 15 Diva vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

2017 V 16 Cendy von der kleinen Birke Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

2026 V 17 Baby vom Fichtenschlag Bernd Oßmann, D-Weißenbrunn

2240 V 18 Fenia della Gens Pontina Egidio Esposito, I-Neapel

2053 V 19 Grace vom Reichertshof Michael Claus Reichert, D-Buchen-Hettingen

2278 V 20 Lana vom Klebinger Schloß Christian Biomonti jun., D-Riemerling

2082 V 21 Flamme von der Ehrenfeste Werner Farrenkopf, D-Walldürn

2256 V 22 Romy v. Huis v. Sallandstreek Helmut Buß, D-Bohmte

2132 V 23 Ofi vom Hühnegrab Willi Satony, D-Flacht

2044 V 24 Arlett della Cerza Santi Grasso, I-Catania

2203 V 25 Exi av Thorarinn Klaus Mellinghaus, D-Leverkusen

2043 V 26 Heksa von der Werther-Mühle Budiman Salihin, D-Wetter

2247 V 27 Alessandra vom Christinen Brunnen Susanne Schomann, D-Bielefeld

2174 V 28 Ertha von der Urbecke Friedrich Stenner, D-Hemer

2135 V 29 Palme vom Streek Leo Behrens, D-Wardenburg

2158 V 30 Queen von der Martinskapelle Josef Stettner, D-Lobbach

2283 V 31 Carolin vom Fichtenschlag Renate Haßgall, D-Kulmbach

2083 V 32 Debby vom Sonnenhaus Werner Farrenkopf, D-Walldürn

2093 V 33 Xitte van't Paulushof Elizabeth Hyatt, US-Afton,

2112 V 34 Zaskia von der Liebeswarte Petra Späth, D-Neu-Ulm

2023 V 35 Texane du Domaine du Val d'Aulnoy Jean-Luc Dehedin, F-Saint Riquier en Riviere

2252 V 36 Gilla vom Thaipan Sascha Janz, D-Haßloch

2164 V 37 Anke vom Streithahn Lutz Wischalla, D-Wimmelburg

2099 V 38 Zora vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

2268 V 39 Talia de Parilly Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere

2060 V 40 Quiny von der Radsieksbeeke Werner Plöger, D-Lemgo

2275 V 41 Indiana von Kuramathi Charlotte Jochum, D-Ulm

2061 V 42 Eulalia vom Uhlbachtal Michael Jakesch, D-Althütte

2078 V 43 Quincy vom Thüringer-Weg Manfred Hessler, D-Bremen

2157 V 44 Nikita vom Ochsentor Martina Paulke, D-Potsdam

2143 V 45 Ronda v. Adelplatz Harry Boontjes, NL-Rotterdam

2002 V 46 Greta von der Freiheit Westerholt Ralf Lang, D-Beverungen

2258 V 47 Dackie von der Sandkautschneise Lothar Galinski, D-Messel

2309 V 48 Banja vom Bockerter Land Sigrid Busen, D-Niederkrüchten

2165 V 49 Tiara vom Haus Dexel Gerd Dexel, D-Paderborn

2171 V 50 Eila von der Leiersmühle Ulrich Hausmann, D-Wermelskirchen

2022 V 51 Xena v. Simonhof Klaus Kubczak, D-Lahr

2045 V 52 Onja von der Jahnhöhe Franz Kopfinger, D-Neuburg

2025 V 53 Lufti vom Hühnegrab Günter Gutmann, D-Seybothenreuth

2177 V 54 Nadia von der Urbecke Friedrich Stenner, D-Hemer

2305 V 55 Emelie vom Hofjägerhaus Nadja Leder, D-Stutensee

2257 V 56 Sheila vom Tatzend Frank Goldlust, D-Berlin

2114 V 57 Anabella von Lancelot Heinz Preller, D-Schwäbisch Hall

2314 V 58 Lisa von Esperanto Girolamo Bonacasa, D-Ettlingen

2284 V 59 Cinara vom Elzmündungsraum Herbert Malle, A-Oberhofen

2036 V 60 Janara vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz, D-Beverungen

2127 V 61 Gusti vom Moorbeck Alfred Böselager, D-Bockhorn

2037 V 62 Jolly vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz, D-Beverungen

2313 V 63 Dori von Batu Peter Krank, D-Schwarzenbach a d Saale

2123 V 64 Bonia vom Moorbeck Alfred Böselager, D-Bockhorn

2111 V 65 Sita di Piazza Navona Michel Belarte, F-Haguenau

2235 V 66 Beauty Bimbo Gildewangen's Stefan Eriksson, S-Hörby

2307 V 67 Paola v. Minsara Josip Dragicevic, HR-Skrljevo

2295 V 68 Randa von Oxsalis Gyula Szivos, H-Kunhegyes

2113 V 69 Quina vom Uckerstrom Hartmut Rosenthal, D-Gollmitz

2089 V 70 Yollina vom Osterberger-Land Manfred Kroß, D-Hamm

2271 V 71 Olana vom Hause Monika Alois Mader, D-Ascha

2085 V 72 Dorle von Arminius Sari Nohe, D-Viernheim

2214 V 73 Wende vom Trienzbachtal Leopold Bucher, D-Mosbach

2242 V 74 Tschipsi vom Almhof Andreas Weigel, D-Raschau

2109 V 75 Tiphaine du Val D'Anzin Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere

2033 V 76 Bella vom schönen Wippertal Werner Zwiertz, D-Beverungen

2306 V 77 Roxy vom Tankgraben Bernd Vogel, D-Rheinstetten

2282 V 78 Dixy von der Brossmerhöhe Michaela Schwörer, D-Ettenheim

2196 V 79 Nixe von der Reck-Kamensche Heide Liane Seiler, D-Bönen

2229 V 80 Selly della Grande Valle Giovanni Milano, I-Saut Angelo A Cupolo - Benevento

2264 V 81 Jil vom Lechtal Edeltraud Kaufmann, D-Schonach

2054 V 82 Petra vom Reichertshof Michael Claus Reichert, D-Buchen-Hettingen

2202 V 83 Tina von Modithor Edgar Holzmann, D-Dormitz

2047 V 84 Yenny vom Dänischen Hof Florence Clautour-Boulaire, F-Giremoutiers

2048 V 85 Kandi vom St.-Michaels-Berg Andre Ehles, F-Soultz s/s Forets

2168 V 86 Viola vom Mülheimer-Bach Hermann Josef Haymann, D-St. Sebastian

2280 V 87 Franca vom Holtkämper Hof Sibylle Klammer, D-Lüneburg

2308 V 88 Jana vom Eichenplatz Frank Ottilie, D-Emseloh

2147 V 89 Esmee v. Alt Nauders John Doeland, NL-Woensdrecht

2090 V 90 Nala von der Reck-Kamensche Heide Gisela Eggert, D-Bergkamen

2244 V 91 Tonia von der Liebeswarte Robert Fix, D-Waltenhausen

2031 V 92 Mira von der Salzstraße Klaus Decker, D-Sömmerda

2223 V 93 Xilla v. Lammersbeek Anneke Hemmes, NL-Holwerd

2021 V 94 Carin vom Wildsteiger Land Christian Hankofer, D-Stephansposching

2064 V 95 Ster Laika aus Famke's Zauberwald Norbert Schleuter, D-Altenberge

2210 V 96 Bonnie vom Tönsbrock Ralf Habrock, D-Gütersloh

2199 V 97 Frenzi Competition's Peter Haberland-Akerström, S-Gullringen

2155 V 98 Jennina vom Schlicher Hof Werner Schlicher, D-Offenbach-Hundheim

2095 V 99 Tessi vom Feldle Gerhard Mayer, D-Untergruppenbach

2246 V 100 Conny von den Fairy Trees Gabriela Müller, D-Bergneustadt

2197 V 101 Pam vom Haus Erlebach Donald Schwarz, D-Kötzschau

2080 V 102 Soffy du Pre Moussey Jocelyne Paupon, F-Virey Sous Bar

2046 V 103 Haifa von der Heisterquelle Edgar Jochum, D-Illingen

2161 V 104 Ollie vom Eichenplatz Lutz Wischalla, D-Wimmelburg

2167 V 105 Veronika vom Mülheimer-Bach Hermann Josef Haymann, D-St. Sebastian

2052 V 106 Cora von der Waldesruh Frank Peter, D-Waldesruh

2110 V 107 Soshua du Normont Philippe Unger, F-Nogent sur Oise

2120 V 108 Vossy vom Freudental Reinhold Hübner, D-Oggelshausen

2055 V 109 Häsel von den Leinewiesen Kerstin Dylda, D-Bitterfeld

2119 V 110 Jara von der Burdenow Andre Klifot, D-Grevesmühlen

2298 V 111 Perle du Clos de la Monnerie Georges Pied, F-Astille

2011 V 112 Cara von der Piratenschlucht Jutta Lempp, D-Bodman-Ludwigshafen

2273 V 113 Naddel zur Worringer Rheinaue Günter Beel, D-Lingen

2125 V 114 Karina vom Alten Postweg Inge Fölber, D-Seevetal

2019 V 115 Palme von der Wernburg Paul Schwarz, D-Wernberg-Köblitz

2012 V 116 Caty vom Taubergießen Andreas Strack, D-Frankfurt

2041 EZ Saskia des Gorges du Fier Alain Merguin, CH-Thonex Geneve

2297 EZ Tasia dell Ambra Selvaggia Carmelo Di Stefano, I-Trecastagni (CT)

2270 EZ Sally vom Hause Monika Tibor Magyar, H-Nagykanizsa

2312 EZ Candy von der Rieser Perle Hans-Jürgen Schneider, D-Haundorf

2007 EZ Isah aus Wattenscheid Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel

2187 EZ Miki von der Wilhelmswarte Günter Schwedes, D-Dietzhölztal

2225 EZ Flexy vom Hühnegrab Pauline Collen, GB-Waymouth Dorset

2206 EZ Jacky v.d. Zomerdijkslanden Janny Krabbe-Ijzerman, NL-Zwartsluis

2142 EZ Fee v. Marbach Michael Stindl, BR-Sao Paulo-S.P.

2015 T1 Polara vom Schaumbergerland Heike Gerber, D-St. Wendel

2118 T2 Zissie vom Osterberger-Land Dirk Wortmann, D-Lotte

2189 T2 Barbie vom Wildsteiger Land Matthias Erhard, D-Kinsau

2102 T2 Lycka Nordblick's Marc van Hout, B-Brecht

2034 T2 Kelly vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz, D-Beverungen

2253 T2 Kelly vom Kuckucksland Sanjay Desai, IN-Pune

2028 T2 Frauke von der Grafschaft Mark Andreas Aschke, D-Frechen

2013 T2 Espa v. Dan Alhedy's Hoeve A.V.G. Middelkamp, NL-Nyverdal

2234 T2 Nora del Giarizzo Giorgio Mazzei, I-Pistoia

2152 T2 Geli von der See Jutta Recker, D-Ahlen

2176 T3 Kia von der Urbecke Friedrich Stenner, D-Hemer

2185 T3 Cindia von der Piste Trophe Steve Pelosi, US-Bethany,

2003 T3 Frizi von der Freiheit Westerholt Ralf Lang, D-Beverungen

2133 T3 Isa dei Profeti Andrea Vivaldi, I-Empoli

2281 T3 Gaia di Casa Nobili Ciro Coppola, I-San Giovanni a Teduccio WA

2086 T3 Bambi von Lentulo Lutz Nix, D-Prenzlau

2106 T3 Pepper v. Breustedterhof Loes Haan-Ernst, NL-Tilburg

2128 T3 Nokya vom Schuberthäuschen Jan Bikker, D-Moormerland

2134 T3 Alyssa vom Schloss Runding Sylvia Schießl, D-Regensburg

2299 T3 Romie v. Gaenswald Georges Pied, F-Astille

2136 T3 Hera vom Duxbachtal Gerhard Ropers, D-Selsingen

2140 T3 Tosca Fixfrutta Harald Hohmann, D-Knittlingen

2032 T3 Dana von Arminius 2000 Roswitha Jürgens, D-Nordenham

2227 T3 Hera v. Uebeschi-See Irmgard Rychener, CH-Uetendorf

2224 T3 Biene vom Bürgerspital Gabriele Bauhuber, D-Stephansposching

2293 T3 Gaby v. Dan Alhedy's Hoeve Norbert Schleuter, D-Altenberge

2228 T3 Fara v. Uebeschi-See Irmgard Rychener, CH-Uetendorf

2035 T3 Kandie von der Strothheide Werner Zwiertz, D-Beverungen

2067 T3 Uma di Casa Beggiato Stefano Beggiato, I-Monza (MI)

2220 T3 Dasti von Bella Victoria E. Driggs, US-Molalla,

2218 T3 Ellen della Grande Valle Antonio Pennino, I-Napoli

2068 T3 Ilse v. Nordsee Sturm Joost Peschier, NL-Meedhuizen

2062 T3 Ambra (Gennaro Pepe) Domenico Mantello, D-Viernheim

2072 T3 Wilka vom Fichtenschlag Herbert Nerlich, D-Marktzeuln

2065 T3 Wari vom Holtkämper See Willi Südmeyer, D-Minden

2074 T3 Nadja vom Emkendorfer Park Karin Kudszus, D-Gnutz

2226 T3 Halina v. Uebeschi-See Irmgard Rychener, CH-Uetendorf

2200 T3 Isabell von Modithor Edgar Holzmann, D-Dormitz

2075 T3 Josi vom Sandersdorfer Wäldchen Volker Hofsäss, D-Sandersdorf

2269 T3 Margot di Casa Beggiato Constanza Colombo, I-Monza

2192 T3 Zambaja von Batu Erich Bösl, D-Schwandorf

2274 T3 Intra vom Langenbungert Erschat Salimow, KZ-Almaty

2103 T4 Bella II vom Mittelwest Julie Martinez, US-Bolingbrook,

2263 T4 Mona vom Team Fiemereck Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU

2178 T4 Celly di Ca'San Marco Pasquale Chicchirichi, I-Poggio Morello (Teramo)

18 – 24 AY ERKEKLER

3104 SG 1 Ken vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

3273 SG 2 Nicos vom Leithawald Erich Ehrenhofer, A-Wampersdorf

3161 SG 3 Lorenzo von Isidora Martin Schneider, D-Herschbach

3008 SG 4 Dux de Cuatro Flores Wolfgang Haßgall, D-Kulmbach

3029 SG 5 Quenn vom Löher Weg Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU

3286 SG 6 Bravos vom Steffen Haus Pia Mross, D-Lahnstein

3145 SG 7 Xaro d' Ulmental Daniele Francioni, I-Montecatini Terme

3055 SG 8 Idol vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel, D-Bielefeld

3064 SG 9 Aiko vom Goldenen Zweig Lothar Quoll, D-Türkenfeld

3086 SG 10 Arro Delori Giuseppe Mascia, I-Franceville Fontana (BR)

3281 SG 11 Hannibal vom Stieglerhof Georg Dietrich, D-Worms

3014 SG 12 Richy vom Westervenn Bernhard Norda, D-Papenburg

3188 SG 13 Pascha vom Zellwaldrand Marcello Casto, I-Matino (LE)

3015 SG 14 Ramon vom Köttersbusch Werner Kötters, D-Niederkirchen

3167 SG 15 Pulko vom Hühnegrab Frank Kadur, D-Mülheim-Kärlich

3169 SG 16 Puma Mönchbräu Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

3212 SG 17 Dux v. Jabora Heerco Walinga, NL-Leeuwarden

3062 SG 18 Kally vom Bierstadter Hof Rüdiger Mai, D-Wiesbaden

3158 SG 19 Attila von der Piste Trophe Erich Bösl, D-Schwandorf

3130 SG 20 Tim vom Frankengold Frank Goldlust, D-Berlin

3022 SG 21 Ronaldo von der Noriswand Erschat Salimow, KZ-Almaty

3115 SG 22 Olly vom Grauen Alexander Fries, D-Goch

3275 SG 23 Quasso von der Grotte Gerd Dexel, D-Paderborn

3264 SG 24 Orkan vom Finkenschlag Herbert Spiwek, D-Baruth

3202 SG 25 Alf von Wilhendorf John E. Henkel, US-New Milford,

3037 SG 26 Hasper Fest Kiefer Denis Belov, EF-Tallinn

3057 SG 27 Mikka vom Anger Roland Gärtner, D-Hainburg

3241 SG 28 Onex aus Wattenscheid Waldemar Köber, D-Bochum

3052 SG 29 Yasin von der hohen Eiche Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

3259 SG 30 Scott vom Emkendorfer Park Hans-Jürgen Begier, D-Ellerdorf

3166 SG 31 Ali vom Poxdorfer-Tannenhof Matthias Singer, D-Poxdorf

3058 SG 32 Torro vom Hühnegrab Gerhard Verhesen, NL-Maasbracht

3017 SG 33 Izaro Triumphs Irene Nyman, S-Vallentuna

3222 SG 34 Huppy aus Agrigento Pia Ripplinger, D-Oberhausen/Rheinhausen

3079 SG 35 Hannes von dem Waldgraben Alois Osteresch, D-Rhede

3249 SG 36 Waiko di Casa Massarelli Andrea Massarelli, I-Acquasparta (TR)

3192 SG 37 Dancer von Dakota Peter Meurer, D-Großmaischeid

3134 SG 38 Quill von der Urbecke Friedrich Stenner, D-Hemer

3232 SG 39 Adidas di Casa Rino Francesco Rino, D-Merchweiler

3098 SG 40 Igor von Pallas Athene Jürgen Maibüchen, D-Kürten

3054 SG 41 Miro von der Magistrale Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

3283 SG 42 Daniel vom Haus Licher Budiman Salihin, D-Wetter

3186 SG 43 Nick vom Leithawald Josef Merzenich, D-Elsdorf

3140 SG 44 Wulkaano di Fossombrone Antonino Geraci, D-Hohenthann

3061 SG 45 Jaskor vom Moorbeck Alfred Böselager, D-Bockhorn

3213 SG 46 Yimmy v. Contra Benko Koloman, SI-Martjanci

3196 SG 47 Ohio vom Hohen-Haus Nicole Hafner, D-Denzlingen

3152 SG 48 Quantos von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

3243 SG 49 Robin vom Abendland Hinrich Meinen, D-Ihlow

3234 SG 50 Kurt von Tronje Ralf Peters, D-Duisburg

3031 SG 51 Seven vom Assaut Ingrid Sendzik, D-Much

3271 SG 52 Niccor von Bad-Boll Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

3010 SG 53 Quax von der Lapperdinger Höhe Bernd Helfrich, D-Riedering

3172 SG 54 Bac vom Usinger Schloß Rainer Busch, D-Usingen

3021 SG 55 Yukon vom Trompetersprung Heinz Brehm, D-Herzberg

3016 SG 56 Qandos von Bad-Boll Wilhelm Euscher, D-Herne

3272 SG 57 Odin Nordblick's Stefan Eriksson, S-Hörby

3050 SG 58 Wastel vom Winnloh Doris Tepling, D-Recklinghausen

3080 SG 59 Santos von der Jahnhöhe Franz Heigl, D-Straubing

3042 SG 60 Zambi Sabatini Renzo Gallana, I-Vescovana (Padova)

3044 SG 61 Backx v. Haus Santo Marc Vansant-Engelen, B-Geel

3220 SG 62 Willy di Casa Beggiato Stefano Beggiato, I-Monza (MI)

3040 SG 63 Idefix von den Leinewiesen Kerstin Dylda, D-Bitterfeld

3091 SG 64 Perro v. Haus Lacherom Gerard H. Bakker, NL-Erm

3224 SG 65 Kondrat Lövforsens Leif Einarsson, S-Alvesta

3109 SG 66 Yari v. Lammersbeek Gert Lammertink, NL-Enter

3148 SG 67 Tango di Fossombrone Allevamento di Fossombrone, I-S. Mauro

3147 SG 68 Robin di Casa Piellier Ambrogio Verpelli, I-Cernusco Lombardone (CO)

3119 SG 69 Yasper v. Contra Harald Stiegler, D-Hetzles

3200 SG 70 Loppi vom Lärchenhain Helmut Buß, D-Bohmte

3191 SG 71 Bello von der Piste Trophe Erich Bösl, D-Schwandorf

3210 SG 72 Mirko von Kassandra Kurt Koch, D-Schermbeck

3026 SG 73 Lucky vom Duxbachtal Sandra Heveker, D-Grasberg

3111 SG 74 Humo v. Del Dido Oscar Cal, RA-Rosario - Santa Fe

3136 SG 75 Elvis von Garden Rainer Siebrecht, D-Hamm

3129 SG 76 Marco von Esperanto Edgar Schwerz, D-Tholey

3118 SG 77 Quadros von Bad-Boll Ulrike Melzer, D-Frickenhausen

3205 SG 78 Amaro von Cleo Willi Schott, D-Völklingen

3274 SG 79 Hulk aus Agrigento Werner Schröder, D-Schwerte

3110 SG 80 Yasko v. Lammersbeek Gert Lammertink, NL-Enter

3043 SG 81 Jango vom Tunnel Hochbühl Siegfried Breu, D-Kötzting

3225 SG 82 Yumbo v. Contra Dora Szeplaki, H-Erd

3041 SG 83 Tony vom Reichertshof Jürgen Hahn, D-Walldürn

3244 SG 84 Gorbi vom Köriser See Mieczyslaw Kowalczuk, PL-Goleniow

3073 SG 85 Bac vom Zisawinkel Melanie Krüger, D-Neuenkirchen

3105 SG 86 Indo vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

3097 SG 87 Andy von Büsbach Burkhard Schmidt, D-Bockhorst

3068 SG 88 Rudolf von der Rangauhöhe Uwe Röber, D-Nennslingen

3181 SG 89 E.T. von Sendling Ognjen Kapidzic, D-Krailing

3032 SG 90 Klavin von Batu Johann Meindl, D-Nordendorf

3124 SG 91 Waldo dei Verdi Colli Michela Ticchi, I-Torgiano

3011 SG 92 Athos vom Süderhof Karl-Heinz Nordhoff, D-Marienfeld

3051 SG 93 Wuppo vom Winnloh Anton Tepling, D-Recklinghausen

3121 SG 94 Cay vom Wisninger Land Werner Hasenkrug, D-Magdeburg

3122 SG 95 Werro vom Haus Wendl Wendelin Weiher, D-Wolnzach

3019 SG 96 Romeo vom Mittelwest Sandy De Maria, US-Plainfield,

3182 SG 97 Ulk dei Monti della Laga Mauro Di Festa, I-Giulianova Lido (TE)

3045 SG 98 Degen of Bellanagare Jouke Faber, NL-Vriescheloo

3056 SG 99 Herman dei Lupi di Mare Roberto Frattaroli, I-Roseto degli Abruzzi (TE)

3075 SG 100 Diego vom Drei-Knabenhaus Manfred Nogaitzig, D-Dülmen

3099 SG 101 Till vom Thalberger Land Ingo Jelitto, D-Treuenbrietzen

3294 SG 102 Ghandi vom Germanenring Christoph Zollner, D-Germering

3002 SG 103 Immos von der Freiheit Westerholt Ralf Lang, D-Beverungen

3071 SG 104 Eric van't Groot-Fehn Werner Zwiertz, D-Beverungen

3060 SG 105 Argo di Casa Ines Luciano Giordani, I-Fidenza

3053 SG 106 Yacko vom Holtkämper See Siegbert Schildmann, D-Herford

3063 SG 107 Gambo vom Denteltal Klaus Ritter, D-Wüstenrot

3081 SG 108 Aurum vom Hundegarten Reiner Bauer, D-Oedheim

3095 SG 109 Rikkor von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

3096 SG 110 Isaak von Pallas Athene Anita Gehrmann, D-Wahlheim

3291 SG 111 Boss vom Mastholter Land Christa Kleinert, D-Langenhagen

3195 SG 112 Rondo vom Eichenplatz Lutz Wischalla, D-Wimmelburg

3033 SG 113 Vello vom Lehnhof Norbert Schütz, D-Schauenburg

3083 SG 114 Ucello Blue-Iris Simone Balbasus, D-Köln

3082 SG 115 Aiko vom Hundegarten Reiner Bauer, D-Oedheim

3219 SG 116 Uno vom Stein Quelle Thomas G. Wilcox, US-Fillmore,

3069 SG 117 Eros von der Rodbaude Enrico Kieslich, D-Dorndorf

3142 SG 118 Wilco vom Uesener Werk Fred Schütte, D-Langwedel

3278 SG 119 Nick vom Langenbungert Bernhard Schmidt, D-Waldrohrbach

3238 SG 120 Urio von der Urbecke Manfred Mondrzik, D-Bönen

3277 SG 121 Boomer von der Piste Trophe Rino Cassi, I-Ponte Nelle Alpi Belluno

3077 SG 122 Indo vom Holtkämper Hof Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

3144 SG 123 Kuwo von der Grafschaft Mark Siegbert Aulbach, D-Aschaffenburg

3153 SG 124 Jupp aus Agrigento Richard Brauch, D-Mosbach

3267 SG 125 Vico vom Blackwood Castel Johanna Reponen, FI-Kalanti

3204 SG 126 Trol du Naphil Andre Grosse, F-Chef Boutonne la Boudranche

3120 SG 127 Lerry von Gravius Leonardo Pietrantuoni, D-Bretten

3280 SG 128 Kutcho vom Glaeser Haus Sari Nohe, D-Viernheim

3208 SG 129 Kally aus Agrigento Konrad Sigmund, D-Neckargerach

3066 SG 130 Isko vom Bramberg Sieglinde Bräder, D-Pfiffelbach

3173 SG 131 Zampano von der Piste Trophe Manfred Haubner, D-Neumarkt

3059 SG 132 Dando vom Beyenburger Stausee Bernhard Bieker, D-Wuppertal

3257 SG 133 Luke von Domenica Elke Müller, D-Grettstadt

3218 SG 134 Larry v. Uebeschi-See Beat Rychener, CH-Uetendorf

3024 SG 135 Kosmos du Dikato A.G. Skvortsova-Tshetskay, UA-Dnepropetrowsk

3231 SG 136 Olk aus Wattenscheid Grzegorz Lewandowski, PL-Nieporet

3226 SG 137 Exon Viernheimi Laszlo Szigeti, H-Pecs

3270 SG 138 Gangster vom Wildsteiger Land Stefano Galastri, I-Montelupo Fiorentino (FI)

3027 SG 139 Ajax vom Luxenstein Harry Langbein, D-Crawinkel

3102 SG 140 Carlo vom Vilmnitzer Gorr-Blick Dieter Schröter, D-Vilmnitz

3233 SG 141 Timo de la Huche Normande Floriane Mellis, F-Reyvroz

3253 SG 142 Yago del Ruedo Anastasio Tricarico, I-Isernia

3240 SG 143 Amor von der Piste Trophe Manfred Mondrzik, D-Bönen

3007 SG 144 Bobby Sachsenbluts Veronika Axelsson, S-Rolfstrop

3209 SG 145 Elo von Lapidar Martina Störmer, D-Herford

3227 U 1 Lexus von Batu Ingeborg Cerba, D-Homberg

3138 U 2 Canto Quattrogardens Carina Dahleman, S-Umea

3013 U 3 Rudolf vom Westervenn Bernhard Norda, D-Papenburg

3123 U 4 Karas Crveni Mayestoso Rainer Mast, D-Oberstadion-Moosbeuren

3150 U 5 Fancho vom Billberg Bruno Walter, F-Schaffhouse

3065 U 6 Rio von Haus Yü Roland Rath, D-Ratingen

3020 U 7 Tasso von der Hechtenbach Harald Schuster, D-Stebach

3289 U 8 Geros vom Wildsteiger Land Goran Rokic, HR-Pozega

3113 U 9 Pass Dlha Roven Albin Majsniar, SK-Vyhne

3197 U 10 Orkan vom Hohen-Haus Fredl Egger, A-Villach

3107 U 11 Cliffo vom Zisawinkel Andrea Schlenther, D-Schneverdingen

3199 U 12 Quartz Garodkin Jürgen Goltermann, D-Lemgo

3269 U 13 Figo della Valcuvia Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)

3112 U 14 Django v. Jabora Jouke Faber, NL-Vriescheloo

3230 U 15 Kanto aus Agrigento Uwe Volk, D-Rothenberg

3126 EZ Robin vom Köttersbusch Petra Lumpe, D-Lahr

3128 EZ Emo aus der Burgenstadt Hede Eichhorn, D-Haselbach

3108 EZ Rascos vom Messebau Wolfgang Riefling, D-Erlensee

3180 EZ Bax vom Jasban Andreas Bausch, D-Salzhemmendorf

3198 EZ Tribun vom Akazien-Wäldchen Sven Pauker, D-Castrop-Rauxel

3160 EZ Ropot van Noort Alfons Licher jun., D-Bösel

3154 EZ Toss du Manoir de Junon Xavier Gosselin, F-Quibou

3178 EZ Hermes von der Sandkautschneise Wilfried Sendemer, D-Großefehn

3216 EZ Jaz Victor Gildewangen's Hilde Wangberg, N-Hobol

3282 EZ Whisky Braidallen John Wong, IE-Ballymena

3183 EZ Racker vom Westervenn Gabriele Willemsen, D-Bocholt

3006 EZ Natz zu den drei Wieken Konrad Siemers, D-Ostrhauderfehn

3089 EZ Macho v. Haus Lacherom Anja Boonemmer, NL-Erm

3094 EZ Chico vom stillen Rain Siegfried Plepsch, D-Rückeroth

3018 EZ Galaxy von Ajaye Maren Friedhoff, US-Stevensville,

3255 EZ Wigant Blue-Iris Winfried Sommer, D-Waldsolms

3239 EZ Ilko zum Kolbenguß Juan Carlos Calderon Segura, CR-Guadalupe, San Jose

3036 EZ Guss della Valcuvia Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)

3235 EZ Domi aus Raetia Jesus Perez Rodriguez, E-Pt De La Cruz/Tenerife

3028 EZ Amadeus Russtannenwald Mikhail Opengeym, RU-Moskau-Oreckovo-Suewo

3176 EZ Cash von der Hardtstraße Harald Hohmann, D-Knittlingen

3201 EZ Norbo zu den drei Wieken Konrad Siemers, D-Ostrhauderfehn

3206 EZ Sando vom Gletschertopf Karl Heinz Baldauf, D-Scheidegg

3159 EZ Pan vom Team Fiemereck Georg Grau, D-Höchstadt

3116 EZ Figo von Batu Harald Müller, D-Höchstadt

18 – 24 AY DİŞİLER

4231 SG 1 Wafa di Casa Cacozza Mario Bochicchio, I-Aprilia (Latina)

4259 SG 2 Oduscha vom Team Fiemereck Jürgen Wicht, D-Bamberg

4256 SG 3 Xara vom Agilolfinger Lothar Quoll, D-Türkenfeld

4035 SG 4 Brenda vom Weinbacher Land Bärbel Müller, D-Geeste

4262 SG 5 Lyra von Batu Ingeborg Cerba, D-Homberg

4166 SG 6 Renee von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

4055 SG 7 Zadana vom Holtkämper See Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

4020 SG 8 Diva vom Badsee Karl Straub, D-Boll

4162 SG 9 Limara vom Bierstadter Hof Rüdiger Mai, D-Wiesbaden

4131 SG 10 Chakira vom Osterberger-Land Dirk Wortmann, D-Lotte

4281 SG 11 Tana von Arlett Heinz-Willi Pöttgens, D-Übach-Palenberg

4147 SG 12 Taiga vom Steigerhof Albert Germann, D-Bann

4033 SG 13 Rimini vom Suentelstein Hinrich Müller, D-Ostercappeln

4093 SG 14 Pamela vom Hühnegrab Dieter Gotthard, D-Koblenz

4045 SG 15 Daggi de Cuatro Flores Rafael Llantada, E-Nigran

4210 SG 16 Fendi von Wilhendorf Jeannie Lee, US-Stroudsberg,

4151 SG 17 Bama von der Grafenburg Corinna Bähr, D-Erkner

4194 SG 18 Anschi vom Goldenen Zweig Helmut Buß, D-Bohmte

4102 SG 19 Desiena vom Streek Leo Behrens, D-Wardenburg

4160 SG 20 Quennja von der Urbecke Friedrich Stenner, D-Hemer

4214 SG 21 Yasmin v. Contra Günter Glück, A-Attnang-Puchheim

4018 SG 22 Otana von Bad-Boll Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

4004 SG 23 Olga von Rapicar Mandy Menzel, D-Erlensee

4148 SG 24 Joga Splitberg Gerhard Olemotz sen., D-Gießen

4087 SG 25 Wanja von Oxsalis Dieter Hufnagel, D-Pfungstadt

4053 SG 26 Fritzi vom Haus Malle Domenico Mantello, D-Viernheim

4244 SG 27 Benny d' Ulmental Daniele Francioni, I-Montecatini Terme

4082 SG 28 Oxa di Camporeale Dr. Carlo Curci, I-San Genesio ed Uniti

4129 SG 29 Jola vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel, D-Bielefeld

4216 SG 30 Helge zum Gigelsfelsen Konrad Sigmund, D-Neckargerach

4036 SG 31 Gilda della Valcuvia Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)

4017 SG 32 Finess vom Hasenborn Frank Maxein, D-Neuwied

4019 SG 33 Eva della Valcuvia Luciano Musolino, I-Cittiglio (Varese)

4057 SG 34 Penelope vom Haus Zieglmayer Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

4056 SG 35 Baronesse vom Holtkämper See Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

4121 SG 36 Hanni von dem Waldgraben Oskar Herzing, D-Höchstadt

4299 SG 37 Wendy Gaborland Gabor Atilla, H-Kecskemet

4260 SG 38 Fanta de El Lagar Alto Irene Huber, D-Bischberg

4241 SG 39 Waikiki von Arlett Nevio Dalla Via, I-Vedano Olona (VA)

4040 SG 40 Rhonda von Vierhundert Hertz Franz Schlenzig, D-Laudenbach

4130 SG 41 Romina vom Köttersbusch Werner Kötters, D-Niederkirchen

4288 SG 42 Dalida vom Haus Licher Alfons Licher jun., D-Bösel

4111 SG 43 Kopie von Tronje Jack Brouwers, NL-Tilburg

4037 SG 44 Gitana vom Streek Monika Deharde, D-Wiefelstede

4187 SG 45 Nadina vom Pfreimdthal Erich Bösl, D-Schwandorf

4086 SG 46 Dubi von Dakota Kerstin Meurer, D-Großmaischeid

4120 SG 47 Gelana von Batu Harald Stiegler, D-Hetzles

4099 SG 48 Java vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

4039 SG 49 Uranie de la Vallee des Mustangs Christine Marchand, F-La Chapelle Gauthier

4164 SG 50 Joulie Gildewangen's Hilde Wangberg, N-Hobol

4062 SG 51 Tyra v. Bisschofsheim Harry Kooistra, NL-Dokkum

4169 SG 52 Isa von Pallas Athene Jürgen Maibüchen, D-Kürten

4072 SG 53 Wickie vom Rumbachtal Arno Beckers, D-Geilenkirchen

4221 SG 54 Germa vom Niemberger Eck Wolfgang Klingner, D-Niemberg

4059 SG 55 Duffy Duk di Val del Lambro Constanza Colombo, I-Monza

4254 SG 56 Kombi von Tronje Ralf Peters, D-Duisburg

4047 SG 57 Ule von der Radsieksbeeke Petra Gronau-Bucken, D-Gütersloh

4143 SG 58 Franka von der Düsselquelle Helmut Albrecht, D-Düsseldorf

4183 SG 59 Mamba vom Langenbungert Ansgar Kartheiser, D-Feuerscheid

4023 SG 60 Yessica vom Fichtenschlag Marco Oßmann, D-Weißenbrunn

4104 SG 61 America della Loggia dei Mercanti Franco Magistrelli, I-Ancona /AN

4085 SG 62 Elena von der Dillenburg Achim Schilling, D-Datteln

4002 SG 63 Madonna von Satyr Christine Klefisch, D-Bornheim

4065 SG 64 Rebeca v.h. Tjeuke Meer Wolfgang Müller, D-Koblenz

4150 SG 65 Zarri Rahimzhan Erschat Salimow, KZ-Almaty

4199 SG 66 Perris vom Canisphere Garry Eng, CA-Winnipeg, Manitoba R3B 0X3

4201 SG 67 Wendi di Val Calore Guiseppe di Nome, I-Salerno (SA)

4010 SG 68 Xiri vom Haus Salihin Budiman Salihin, D-Wetter

4209 SG 69 Ferrari von Wilhendorf John M. Henkel, US-New Milford,

4117 SG 70 Carrie vom Fichtenschlag Deborah Theodossis, US-Arden,

4038 SG 71 Tolede de Gauchin Verloingt Michel Estienne, F-Belloy En France

4068 SG 72 Xenia vom Angelbaum Jürgen Hinkel, D-Uelversheim

4280 SG 73 Asti v. Schäferhof Christian Kempke, D-Wendorf/Plaaz

4261 SG 74 Uraya du Domaine de Cheristan Catherine Francois, F-Antrain

4300 SG 75 Tamata du Buisson Chardin Ingrid Villette, F-Les Ventes

4088 SG 76 Frida von Wiessen Hund Jesus Salgado Guerrero, MX-Col.Prado Coapa, Del.Tlalpan

4222 SG 77 Hella vom Niemberger Eck Wolfgang Klingner, D-Niemberg

4001 SG 78 Frenzi vom Meierhof Franz-Bernd Everinghoff, D-Ennigerloh

4255 SG 79 Ferrie von der Sandkautschneise Lothar Galinski, D-Messel

4141 SG 80 Enka vom Praester-Land Heinz Leuker, D-Emmerich

4133 SG 81 Bessie Quattrogardens Björn Larsson, S-Umea

4316 SG 82 Arlett vom Goldenen Zweig Josef Karmann, D-Karlshuld

4024 SG 83 Zaskia vom Fichtenschlag Marco Oßmann, D-Weißenbrunn

4076 SG 84 Joyce v. Haus Hazelda Thomas Jankowski, D-Bochum

4074 SG 85 Quasti von der Noriswand Dieter Stenger, D-Hösbach

4268 SG 86 Anoek v. Jurgetij J.A.G. Boon, NL-Nijmegen

4227 SG 87 Xindi del Seprio Rinaldo Brunello, I-Montecchio Maggiore

4112 SG 88 Baya v. Hennegauland Jack Brouwers, NL-Tilburg

4025 SG 89 Quina vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz, D-Beverungen

4013 SG 90 Senta vom Hannoveranerhof Branko Baranja, D-Schorndorf

4207 SG 91 Faberge von Wilhendorf Karen Henkel, US-New Milford,

4014 SG 92 Hillary zum Gigelsfelsen Eugen Geissner, D-Hesseneck

4115 SG 93 Hilary von Babylon Heinz Preller, D-Schwäbisch Hall

4285 SG 94 Helfy del Murnighello Maria Angela Pagnoni, I-Foresto Sparso

4061 SG 95 Harrja Almett Lubomir Ulmann, CZ-Teskovice-Bezirk Opava

4022 SG 96 Amanda vom Fichtenschlag Marco Oßmann, D-Weißenbrunn

4297 SG 97 Perla del Grenico Ammeli Franco, I-Concordia

4107 SG 98 Henka dell' Archetipo Marco Angelozzi, I-Chieti

4110 SG 99 Eischa vom Fiemereck Thomas van Hiel, NL-Leeuwarden

4126 SG 100 Wicky dei Verdi Colli Michela Ticchi, I-Torgiano

4205 SG 101 Gabi von Wilhendorf John E. Henkel, US-New Milford,

4189 SG 102 Micki von Satyr Reiner Gunst, D-Neustadt

4083 SG 103 Anna vom Haus an der Wern Toni Strelow, D-Gehaus

4116 SG 104 Kasha vom Glaeser Haus Pat Saul, IE-Dublin

4180 SG 105 Welle vom Hause Kampenhuber Erich Bösl, D-Schwandorf

4069 SG 106 Nicki vom Langenbungert Robert Kläser, D-Bruchmühlbach-Miesau

4246 SG 107 Siwa vom Gelper Hof Karl Neil, AU-Marong Vic.

4319 SG 108 Sharon del Mauriziano Adriano Bottazzi, I-Reggio Emilia

4304 SG 109 QuintaValentine v.d. Ramonjahoeve Jan de Waal, NL-Duiven

4311 SG 110 Gama od Tiganjice Darko Ostojin, YU-Zrenjanin

4234 SG 111 Milla della Gens Pontina Mario Bochicchio, I-Aprilia (Latina)

4287 SG 112 Crilli di Casa Parziale Mario Tullio Della Rosa, I-San Giorgio A Liri FR

4181 SG 113 Perrie vom Dänischen Hof Ahmet Benzes, D-Neuburg

4277 SG 114 Ila von der Springer Au Manfred Schork, D-Reichshof

4007 SG 115 Emmy von Oasis Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel

4292 SG 116 Anja v. Schäferhof Christian Kempke, D-Wendorf/Plaaz

4315 SG 117 Luna Rörbaek's Kristoffer Rörbäk, DK-Viborg

4015 SG 118 Alina de Louis Jürgen Ludwig, D-Nassau

4161 SG 119 Melissa von Satyr Randy Brent, US-Nokesville,

4075 SG 120 Kelly vom Sandersdorfer Wäldchen Nicole Hofsäss, D-Sandersdorf

4217 SG 121 Asia v. Gerianian Hoff Antonio Pennino, I-Napoli

4122 SG 122 Trixi von der Hechtenbach Edgar Eul, D-Willroth

4251 SG 123 Yenny von Arlett Margit van Dorssen, D-Köln

4144 SG 124 Frisa von der Düsselquelle Helmut Albrecht, D-Düsseldorf

4213 SG 125 Lana v. Dan Alhedy's Hoeve A.V.G. Middelkamp, NL-Nyverdal

4236 SG 126 Monja v. Uebeschi-See Irmgard Rychener, CH-Uetendorf

4032 SG 127 Corlet No Bartas Krasta Sanita Goricka, LV-Liepaja

4026 SG 128 Raika vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz, D-Beverungen

4114 SG 129 Cindy el Carraperal Antonio Chavero Torregrosa, E-Grinon (Madrid)

4176 SG 130 Dany vom wilden Gehege Hans-Udo Heinen, D-Herschbach

4012 SG 131 Currie zum Turmacker Josef Zintl, D-Dürrlauingen

4258 SG 132 Anchy di Casa Rino Daniel Rino, D-Merchweiler

4284 SG 133 Gessy del Murnighello Daniele Guastella, I-Bottanucco

4041 SG 134 Donna vom Schmetterholz Torsten Thiemig, D-Fischbach

4301 SG 135 Bibi v. Haus Flamboyant Jose Graca Aranha, CH-Versoix

4306 SG 136 Donna von Sabrina's Paradies Toni Brezel, US-Hendersonville,

4250 SG 137 Wega vom Almhof Andreas Weigel, D-Raschau

4009 SG 138 Wanja vom Rheinbogen Budiman Salihin, D-Wetter

4158 SG 139 Aischa vom Schloß Rosenfels Karl Karnutsch, D-Igersheim

4248 SG 140 Senta v. Alexyrvo Hof Gerhard Wita, D-Bad Bentheim

4317 SG 141 Tolga du Mont du Tassili Mustapha Anane, F-Hausbourdin

4067 SG 142 Woopy von Honduras Irmgard Vandamme, D-Berlin

4034 SG 143 Lona von Domenica Gisela Kirsch, D-Erlangen

4267 SG 144 Ceres v. d. Ianhoeve Yvonne Timman, NL-Bilthoven

4228 SG 145 Chia (Maurizio Cironi) Maurizio Cironi, I-L'Aqulia (AQ)

4272 SG 146 Beauty von der Piste Trophe Franziska Behr, D-Schwandorf

4073 SG 147 Ulana von der Radsieksbeeke Jürgen Koch, D-Schieder-Schwalenberg

4218 SG 148 Brenda di Casa Massarelli Maria Rosaria Paterni, I-Santa Gemini (TR)

4091 SG 149 Gina vom Köriser See Ramona Schulz, D-Klein-Köris

4027 SG 150 Kapuchina du Dikato A.G. Skvortsova-Tshetskay, UA-Dnepropetrowsk

4142 SG 151 Hely vom Wimbach-Schloß Peter Langejürgen, D-Bad Salzuflen

4028 SG 152 Sambuka Bai Hati Svetlana Zharikova, UA-Odessa

4051 SG 153 Warisa von Oxsalis Dieter Hufnagel, D-Pfungstadt

4146 SG 154 Ramona v.h. Tjeuke Meer Francisca van de Kruisweg, D-Goch

4100 SG 155 Cassi v. Marketal Guy Verheyen, B-Merksplas

4090 SG 156 Cora vom stillen Rain Siegfried Plepsch, D-Rückeroth

4289 SG 157 Ika von Salerno Rachelle Salerno, US-Menifee,

4118 SG 158 Shakisa vom Zellwaldrand Nadine Mehlhorn, D-Reinsdorf

4021 SG 159 Quendy vom Haus Marthold Karsten Luck, D-Trusetal

4163 SG 160 Nena vom Hutberg Gerhard Schneider, D-Mulfingen

4278 SG 161 Buffy von Saskatoon Angelika Oslawski, D-Wiesbaden

4294 SG 162 Taty di Valchemonia Giuseppe Cascino, I-Palermo

4276 SG 163 Holly vom Kreuzstein Maik Kaufmann, D-Blankenheim

4003 SG 164 Kira vom Drömlingsrand Andrea Helbing, D-Wolfsburg

4078 SG 165 Kimba vom Gimpelhof Andrea Betz, D-Dülmen

4080 SG 166 Vaiper Margman Kaidi Kohv, EF-Tartu

4313 SG 167 Bety z Hanyzkovic Jaromir Anderle, CZ-Jihlava

4220 SG 168 Cera v. d. Ianhoeve Yvonne v.d. Aarssen-v.Driel, NL-Woudenberg

4195 SG 169 Tara von Haus Grimaldi Michael Ruppert, D-Lauterbach

4096 SG 170 Obirah vom Sandstein Silke Frannek, D-Winden

4279 SG 171 Goa Kreislauf Sami Baggström, FI-Summa

4283 SG 172 Hextra del Murnighello Egidio Boselli, I-Foresto Sparso

4029 SG 173 Pana vom Team Fiemereck A. Ryaboschapko, UA-Odessa

4243 SG 174 Marcella von Bad-Boll Luise Klatt, D-Herne

4167 SG 175 Dunja vom Gänsebrunnen Hans-Jürgen Prante, D-Herford

4097 SG 176 Mary vom kleinen Mohr Torsten Baese, D-Beeskow

4005 SG 177 Kandi vom Bierstadter Hof Heribert Schwamb, D-Norderstedt

4191 SG 178 Raisa aus der Brunnenstraße Werner Zwiertz, D-Beverungen

4275 SG 179 Tella vom Bergmannshof Jochen Janz, D-Haßloch

4224 SG 180 Hanny del Ceresio Francesca Cuoco, CH-Giubiasco

4031 SG 181 Evi vom Stoppelberger Wald Bernd Breker, D-Steinheim

4266 SG 182 Xeike Oger Schloss Alona Sakada, LV-Riga

4095 SG 183 Cora vom Vilmnitzer Gorr-Blick Dieter Schröter, D-Vilmnitz

4229 A 1 Kelly v. Aphrodite Kennel Vasilis Balakas-Vasiliou, GR-Marathon/Attikis 19007

4204 U 1 Irka vom Uhlenhorster Land Albert Heidschmidt, D-Hagen

4153 U 2 Reni von der Rangauhöhe Paul Graf, D-Uehlfeld

4174 U 3 Jede aus Agrigento Richard Brauch, D-Mosbach

4318 U 4 Yuppy v. Contra Dora Szeplaki, H-Erd

4016 U 5 Opal Alderslyst Helle Jörgensen, DK-Lem

4043 EZ Gittana aus Agrigento Friedrich Reichert, D-Buchen-Hettingen

4296 EZ Karla v. Aphrodite Kennel Kyriacos Georgiou, CY-Larnaca

4309 EZ Isa vom Leckebusch Alfons Licher jun., D-Bösel

4310 EZ Ipsy von Batu Goran Rokic, HR-Pozega

4132 EZ Adda vom Zisawinkel Iris Haas, D-Schneverdingen

4290 EZ Sendra van Noort Edzard Müller, D-Moormerland

4008 EZ Greta von Oasis Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel

4092 EZ Serra von der Neuen Welt Dr.med.vet. Herbert Preiser, US-Northbrook,

4136 EZ Bine Quattrogardens Carina Dahleman, S-Umea

4128 EZ Zaire zur Worringer Rheinaue Jan Bikker, D-Moormerland

4046 EZ Luna von der Ullenburg Stefan Baudendistel, D-Renchen

4170 EZ Hetja von Pallas Athene Melanie Schikora, D-Hambuch

4049 EZ Elischa v. Jabora Jouke Faber, NL-Vriescheloo

4184 EZ Merle vom Blumenkamp Edgar Rüsenberg, D-Schieder-Schwalenberg

4192 EZ Yara vom Ermingerweg Rainer Mast, D-Oberstadion-Moosbeuren

4196 EZ Quana vom Hohen-Haus Nicole Hafner, D-Denzlingen

4197 EZ Quendi vom Hohen-Haus Johann Enders, A-Döbriach

4208 EZ Fionna von Wilhendorf Jeannie Lee, US-Stroudsberg,

4223 EZ Irca vom Niemberger Eck Wolfgang Klingner, D-Niemberg

4058 EZ Ica vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel, D-Bielefeld

4052 EZ Kali vom Uhlbachtal Michael Jakesch, D-Althütte

4252 EZ Tascha vom Hauswalder Bach Wolfgang Feldbinder, D-Bischofswerda

4050 EZ Fenna vom Fährpatt Jan Middelborg, D-Jemgum

4154 EZ Peggy vom Team Fiemereck Georg Grau, D-Höchstadt

4212 EZ Della von Wilhendorf John M. Henkel, US-New Milford

12 – 18 AY ERKEKLER

5233 SG 1 Ex von Arline Reinhardt Meyer, D-Borken

5057 SG 2 Pedro aus Agrigento Kerstin Schweikert, D-Waghäusel

5010 SG 3 Ultrabox von Ducati Peter Wilmers, D-Lippetal

5104 SG 4 Logo v.d. Dolomiten Jens Becker Olsen, E-Casares (Malaga)

5078 SG 5 Giovanni vom Kapellenberg Sandra Czech, D-Mannheim

5061 SG 6 Sämmo vom Team Fiemereck Jürgen Wicht, D-Bamberg

5159 SG 7 Veit von der Jahnhöhe Matthias Singer, D-Poxdorf

5162 SG 8 Xicco vom Baronenwald Ludwig Zieglmayer, D-Rottenburg

5014 SG 9 Fango von der hohen Erle Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

5011 SG 10 Nando vom Gollerweiher Hans-Peter Fetten, D-Mönchengladbach

5037 SG 11 Percy vom Wolkenstein Bernd Helfrich, D-Riedering

5034 SG 12 Liedo vom Kuckucksland Ottmar Grünewald, D-Neu-Isenburg

5182 SG 13 Natz del Caiatino Antonio Pennino, I-Napoli

5201 SG 14 Nero del Caiatino Gaetano Cerreto, I-Marcianise CE

5127 SG 15 Mike aus dem Haus Zygadto Manfred Hanf, D-Viernheim

5023 SG 16 Barry de Chiamir Bernhard Norda, D-Papenburg

5012 SG 17 Yukon vom Klostermoor Bernhard Norda, D-Papenburg

5153 SG 18 Odino vom Steinway-Park Walter Bellgarth, D-Seesen

5179 SG 19 Campino von der Piste Trophe Erich Bösl, D-Schwandorf

5226 SG 20 Larus vom Haus Cerba Nicole Nuhn, D-Kassel

5263 SG 21 Lord v.d. Dolomiten Annelies Gasser Plaikner, I-Vintl-Vandoies (Bolzano)

5026 SG 22 Hill vom Fichtenschlag Marco Oßmann, D-Weißenbrunn

5099 SG 23 Nobody vom Lärchenhain Helmut Buß, D-Bohmte

5048 SG 24 Ronaldo vom Zellergrund Uday Jani, GB-Surrey, KT 27 DU

5146 SG 25 Lex vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

5100 SG 26 Ajax vom Mühlbach Ansgar Kartheiser, D-Feuerscheid

5183 SG 27 Ulk Honigwald Marc Houver, F-Sarreinsming

5045 SG 28 Gismo vom Kleinen Holzweg Horst Kramer, D-Kassel

5087 SG 29 Marco dell Alpe Adria Vittorio Maestroni, I-Muggia Trieste

5258 SG 30 Nantes aus Agrigento Christian Ziegler, D-Waghäusel-Wiesental

5232 SG 31 Joschka von der Freiheit Westerholt Ralf Lang, D-Beverungen

5259 SG 32 Pando von Groß-Zünder Friedhelm Bark, D-Diepholz, Führer Peter Gärtner

5177 SG 33 Tito d. Rote Krieger Armin Braunwarth, D-Mertingen

5195 SG 34 Janzo Thomsebo Thomas Larsen, DK-Frederiksvaerk

5105 SG 35 Elton vom Drei-Knabenhaus Otto Rothkopf, D-Deggendorf

5264 SG 36 Ossi vom Fürstenhügel Günther Bauer, D-Biblis

5229 SG 37 Ron delle Antiche Muse Seng Teck Yap, SG-Singapore

5120 SG 38 Farus vom Schmetterholz Klaus-Peter Schumann, D-Demitz-Thumitz

5033 SG 39 Kalli von der Werther-Mühle Arthur Raab, D-Bocholt

5270 SG 40 Wegos von der Kahler Heide Gerd Reims, D-Ronneburg

5069 SG 41 Matty Karat's Ralf Jürgens, D-Schloß Holte-Stukenbrock

5165 SG 42 Dax de Gilbay-Gos Claudio Vicente Gil-Roig, E-Alginet (Valencia)

5170 SG 43 Arko vom Butjenter Land Uwe Wienbarg, D-Nordenham

5040 SG 44 Ursus vom Reichertshof Michael Claus Reichert, D-Buchen-Hettingen

5013 SG 45 Vittorio van Noort Edzard Müller, D-Moormerland

5071 SG 46 Uran von Haus Yü Roland Rath, D-Ratingen

5267 SG 47 Ascko del Tessitore Mario Del Sala, I-Olmi-Quarrata-(Pistoia)

5150 SG 48 Ovo von Batu Willi Stieger, D-Schwabmünchen

5193 SG 49 Miko de Picassental Cesar Aguado, E-Viladecans

5065 SG 50 Jeck v. Jabora Jouke Faber, NL-Vriescheloo

5152 SG 51 Viski von Lesars Hof Ivan Truscek, HR-Sv. P. Orehovec

5185 SG 52 Uri du Clos D'Aoste Sylvain Scubla, F-Troisvilles Bertry

5224 SG 53 Tito von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

5219 SG 54 Yack vom Almhof Andreas Weigel, D-Raschau

5097 SG 55 Pierre aus der neuen Hauffstraße Hartmut Walz, D-Herbrechtingen

5176 SG 56 Comet von Modithor Edgar Holzmann, D-Dormitz

5158 SG 57 Rando vom Team Fiemereck Georg Grau, D-Höchstadt

5020 SG 58 Wambo von Bad-Boll Wilhelm Euscher, D-Herne

5137 SG 59 Maiko vom Murrtal Gerhard Schneider, D-Mulfingen

5053 SG 60 Karo Karat's Ole Gross Jörgensen, DK-Sandred

5202 SG 61 Pepsi v. Bombonini Robert Gvacic, YU-Zemun-Belgrad

5199 SG 62 Whisky vom Westernholz Carsten Tielke, D-Rinteln

5184 SG 63 Quero Alderslyst Michael Lumby, DK-Ringkobing

5247 SG 64 Gherry Alfons David Alfonso Rossi, I-Ranzanico

5067 SG 65 Hero v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert, NL-Overdinkel

5007 SG 66 Colin Nikonis Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel

5032 SG 67 Karlos von der Werther-Mühle Arthur Raab, D-Bocholt

5136 SG 68 Xanto von WeCo Cornelia Fuchs-Blüml, D-Neunkirchen

5077 SG 69 Orbit vom Farbenspiel Elizabeth Hyatt, US-Afton,

5095 SG 70 Philipp aus der neuen Hauffstraße Hartmut Walz, D-Herbrechtingen

5147 SG 71 Lobo vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

5091 SG 72 Rik v. Estherlager Jack Brouwers, NL-Tilburg

5205 SG 73 Rambo von Klobenwalde Jürgen Hoffmann, D-Klötze

5029 SG 74 Uran de la Ferme Malgre L'eau Jean-Francois Maass, F-Jouaville

5166 SG 75 Nolte vom Messina Torsten Kopp, D-Vietlübbe

5208 SG 76 Aiko vom Butjenter Land Margit van Dorssen, D-Köln

5001 SG 77 Tresco vom Kreuzbaum Matthias Goertz, D-Rees

5167 SG 78 Xito von Trafalga Mandy Krieg, D-Parchim

5189 SG 79 Asiks del Giarizzo Simone Falaschi, I-Vicopisano-Pisa

5223 SG 80 Unox vom Zellwaldrand Katja Klotzsche, D-Dresden

5131 SG 81 Cando Markallens Christoph Menge, D-Erfurt

5251 SG 82 Igor del Murnighello Isacco Sottocorna, I-Brusaporto (BU)

5273 SG 83 Fimo z Lintichu Jaroszlav Maslen, SK-Banska-Bystrica

5272 SG 84 Eddy Park Plus Vitaliy Buravytskyy, UA-Krivoyi Rog

5206 SG 85 Ivan vom Mittenhauser Hof Bernd Kitzke, D-Obermarchtal

5002 SG 86 Erik von der Pfalzperle Georg Mackle, D-Maxdorf

5111 SG 87 Wero vom Freudental Harald Hübner, D-Oggelshausen

5220 SG 88 Zabax von Arlett Astrid Acht, D-Bendorf

5050 SG 89 Colja vom Winnloh Franz-Josef Knüvener, D-Recklinghausen

5143 SG 90 Jello vom Kometenplatz Bernhard Liedlbauer, D-Duisburg

5085 SG 91 Max vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

5173 SG 92 Zalvo von Arlett Willi Patten, D-Neuss

5210 SG 93 Odin v.d. Dolomiten Anke Völlmicke, D-Bochum

5181 SG 94 Adrian Team Paka's Frede Petersen, DK-Blommenslyst

5005 SG 95 Lothar dei Cimmeri Angelo Risciglione, I-Misterbianco

5266 SG 96 Cevin z Adamovho dvora Lazo Vladislan, SK-Svidnik

5250 SG 97 Over del Murnighello Bermocchi Dimo, I-Rom

5063 SG 98 Nufo vom Altenberger Land Norbert Schleuter, D-Altenberge

5246 SG 99 Fino von der hohen Erle Georg Ritter, D-Böblingen

5113 SG 100 Kwanto v. Liedehof Wim Tonnema, NL-Enschede

5196 SG 101 Snake von der alten Bäckerei Axel Olschewski, D-Uslar

5216 SG 102 Amigo vom Mühlbach Birgit Momberger, D-Singhofen

5240 SG 103 Viktori von Lesars Hof Kristijan Lesar, HR-Nedelisce - Dunjkovec

5215 SG 104 Arex vom Mühlbach Birgit Momberger, D-Singhofen

5070 SG 105 Delano vom Gamsetal Alexander Beibst, D-Jena

5163 SG 106 Ayk vom Wanderfreund Dieter Schulze, D-Radbruch

5109 SG 107 Cliff vom Naumburger Dom Bernd Petersen, D-Schönburg

5257 SG 108 Buster Mischaland's Anders Eriksson, S-Örsundsbro

5030 SG 109 Rio von der Neudenauer Holzsteige Klaus Ritter, D-Wüstenrot

5260 SG 110 Sir von Bad-Boll Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

5124 SG 111 Firefighter vom Osterberger-Land Dirk Wortmann, D-Lotte

5110 SG 112 Wastel vom Freudental Reinhold Hübner, D-Oggelshausen

5138 SG 113 Neptun von der Kisslegger Burg Jürgen Frantz, D-Kißlegg

5041 SG 114 Kentucky von Beluga Andreas Quint, D-Bischofsheim

5122 SG 115 Noris vom Friedenspark Andre Blazek, D-Bottrop

5241 SG 116 Dux v. Haus Barder Ernst Gehwolf, D-Pilsting/Großköllnbach

5107 SG 117 Baru di Casa Rino Michael Ruppert, D-Lauterbach

5036 SG 118 Goliath vom Heinrichplatz Igor Schiran, RU-Moskau

5209 SG 119 Olex v.d. Dolomiten Ludo Delestrez, F-Sains en Gohelle

5248 SG 120 Uran du Schellenthal Fabien Lang, F-Bitche

5256 SG 121 Frey Mischaland's Anders Eriksson, S-Örsundsbro

5042 SG 122 Jever von Beluga Cornelia Köppe, D-Wiesbaden

5155 SG 123 Amor von Schlesischer Eiche Armin Kunka, D-Gummersbach

5234 SG 124 Atze von Arlett Robert Leibig, D-Kerpen

5156 SG 125 Dusty von Silvalacus Kathrin Dörfer, D-Nürnberg

5269 G 1 Sandro von Bad-Boll Oskar Dürr, D-Kist

5054 G 2 Jimmy von der Freiheit Westerholt Willi Brendel, D-Langenfeld

5106 G 3 Xano vom Kronensee Walter Eggemann, D-Schwagstorf

5203 U 1 Vodka Ebafarmens Björn Larsson, S-Umea

5225 U 2 Salut v. Contra Dora Szeplaki, H-Erd

5244 U 3 Zidane Blue-Iris Kimberly Nelde, D-Neuberg

5004 U 4 Zysko vom Winnloh Anton Tepling, D-Recklinghausen

5049 U 5 Vando vom Isarstrand Norbert Schleuter, D-Altenberge

5060 U 6 Arko vom Eilershof Roland Rath, D-Ratingen

5035 U 7 Indo v. Dreieck Kathy Blank, US-Harvard,

5015 U 8 Austin vom Haus Trafalga Hans-Jürgen Begier, D-Ellerdorf

5274 U 9 Visum vom Haus Brezel Sari Nohe, D-Viernheim

5207 U 10 Never vom Lärchenhain Margit van Dorssen, D-Köln

5218 U 11 Ugo du Domaine du Val d'Aulnoy Herve Ravat, F-Sartruwville

5046 U 12 Esko vom Liekedeeler Adolf Middelborg, D-Jemgum

5142 U 13 Gaston vom Fichtenschlag Alexander Popov, IL-Rishon-Lezion

5239 EZ Vinzent von der Dreikönigengruft Josef Ecker, D-Pulheim

5028 EZ Nando vom Friedenspark Heinz Jürgen Hees, D-Selm

5135 EZ Nic vom Gottwollshäuser Tal Roland Kaiser, D-Schwäbisch Hall

5237 EZ Jakko von Aducht Rolf Jürgen Kaufmann, D-Schonach

5144 EZ Till vom Eichenplatz Lutz Wischalla, D-Wimmelburg

5112 EZ Xerxes v. Hochmoor Peter Odermatt, CH-Freienbach

5016 EZ Yacco vom Klostermoor Anja Beckmann, D-Oberndorf

5221 EZ Chappo von Arlett Leo Behrens, D-Wardenburg

5119 EZ Orlando von der Grenzmark Lothar Schwittek, D-Wahlstedt

5125 EZ Warro vom Suentelstein Heinrich Jantz, D-Bad Iburg

5132 EZ Nobby von Batu Angelika Kieper, D-Gattendorf

5141 EZ Rocky vom Zellergrund Karl-Heinz Füller, D-Schweinfurt

5115 EZ Onex vom Haus Burow Berthold Burow, D-Barmstedt

5151 EZ Vigo von der Noriswand Willi Stieger, D-Schwabmünchen

5094 EZ Cougar Conbhairean Heather MacDonald, GB-South Queensferry, Scotland, EH30 9S

5093 EZ Impuls von Aducht Benny Geerts, B-Tongeren

5076 EZ Jupp vom Haus Malle Oskar Herzing, D-Höchstadt

5044 EZ Wacker vom Klostermoor Andinus Eitens, D-Heede

5047 EZ Allessandro von GAMD Sebastian Krumnack, D-Bochum

5058 EZ Nokker von Batu Adolf Middelborg, D-Jemgum

5090 EZ Viktor vom Magisterdamm Giuseppe Demagistri, D-Lambsborn

5080 EZ Oleg von der Wolfsmatte Werner Ehret, D-Ettenheim

5175 EZ Math vom Murrtal Kurt Maier, D-Oppenweiler

5161 EZ Gismo aus dem Aurum Zwinger Harald Caspari, D-Hamburg

5171 EZ Hero di Camporeale Ahmet Benzes, D-Neuburg

5081 EZ Panto von der Wolfsmatte Werner Ehret, D-Ettenheim

5168 EZ Askan vom Butjenter Land Peter Meurer, D-Großmaischeid

5083 EZ Solo vom Team Fiemereck Martin Steffen, D-Kirchlengern

12 – 18 AY DİŞİLER

6259 SG 1 Pina aus Agrigento Sabine Müller, D-Waghäusel-Wiesental

6057 SG 2 Viola vom Hanneß Hans Limmer, D-St.Johann

6195 SG 3 Melli von Batu Walter Bellgarth, D-Seesen

6035 SG 4 Frenzi vom Phönix-See Hans-Jürgen Begier, D-Ellerdorf

6157 SG 5 Ussy vom Dänischen Hof Josef Storr, D-Biberbach

6067 SG 6 Caren vom Holtkämper See Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

6160 SG 7 Nesta vom Bierstadter Hof Rüdiger Mai, D-Wiesbaden

6213 SG 8 Guilette vom Augrund Bernhard Norda, D-Papenburg

6024 SG 9 Fanny di Val del Lambro Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

6225 SG 10 Ronda vom Zabershof Ottmar Grünewald, D-Neu-Isenburg

6124 SG 11 Inke vom Fiemereck Martin Steffen, D-Kirchlengern

6360 SG 12 Xabina von den zwei Steinen Erwin Reich, D-Magdeburg

6285 SG 13 Jatzi Thomsebo Thomas Larsen, DK-Frederiksvaerk

6014 SG 14 Cosy vom Holtkämper See Monika Wagenknecht, D-Rietberg

6120 SG 15 Grazie aus dem Aurum Zwinger Ralf Dangers, D-Seevetal

6196 SG 16 Lara vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

6164 SG 17 Iwy vom Tal der Quellen Frank Goldlust, D-Berlin

6257 SG 18 Una du Val D'Anzin Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere

6204 SG 19 Utica von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

6190 SG 20 Wandy von Trafalga Mandy Krieg, D-Parchim

6044 SG 21 Panda von der Grafschaft Mark Andreas Aschke, D-Frechen

6121 SG 22 Alisha vom Heerbusch Rudolf Büser, D-Reken

6068 SG 23 Dalke vom Holtkämper See Stefanie Neubert, D-Steinhagen

6244 SG 24 Häsel vom Streek Janny Krabbe-Ijzerman, NL-Zwartsluis

6110 SG 25 Gina vom Kleinen Holzweg Horst Kramer, D-Kassel

6207 SG 26 Yenti vom Haus Dexel Gerd Dexel, D-Paderborn

6020 SG 27 Sarah Mönchbräu Else Hagmaier, D-Undenheim

6235 SG 28 Farina Egerstau Erich Bösl, D-Schwandorf

6210 SG 29 Grazia vom Fichtenschlag Lutz Wischalla, D-Wimmelburg

6150 SG 30 Whoopi aus Famke's Zauberwald Olav Ihrens, NL-Haastrecht

6269 SG 31 Enja vom Schmetterholz Katja Klotzsche, D-Dresden

6093 SG 32 Nova von der Magistrale Rainer Zöllner, D-Arnsberg

6282 SG 33 Yasmin vom Almhof Andreas Weigel, D-Raschau

6095 SG 34 Eve vom Wingerts-Graben Michael Vogt, D-Aarbergen

6356 SG 35 Mabel v. Loosbroekerhaus Peter Snijders, NL-Heerlen

6115 SG 36 Thalia Dlha Roven Albin Majsniar, SK-Vyhne

6224 SG 37 Xira von Trafalga Sigrid Becker, D-Wolmirstedt

6083 SG 38 Quemi vom Ritterberg Christin Gothe, D-Nordhausen

6038 SG 39 Quantana vom Wolkenstein Erich Wolkenstein, D-Berlin

6172 SG 40 Gipsi vom Osterberger-Land Dirk Wortmann, D-Lotte

6302 SG 41 Jostien Veracruz Josef Karmann, D-Karlshuld

6025 SG 42 Farina von der hohen Erle Hans-Peter Rieker, D-Aichelberg

6084 SG 43 Uschka vom Suentelstein Hinrich Müller, D-Ostercappeln

6209 SG 44 Aischa vom Haus Trafalga Hans-Jürgen Begier, D-Ellerdorf

6262 SG 45 Cindy v. Amulree Fiona Anderson-Worrall, B-Beveren

6123 SG 46 Kimmy vom Schloß Weitmar Wilhelm Kepper, D-Bochum

6212 SG 47 Quentie aus der neuen Hauffstraße Hans-Peter Schweimer, D-Quickborn

6149 SG 48 Sunshine von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

6347 SG 49 Ulla de la Citee des Orchidees Jean-Georg Ostermann, F-Wasselonne

6036 SG 50 Tanja vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz, D-Beverungen

6111 SG 51 Whitney Schloß Löwenherz Barbara Quandt, D-Bielefeld

6227 SG 52 Uschy vom Dänischen Hof Ahmet Benzes, D-Neuburg

6220 SG 53 Shakira vom Quartier Latin Dirk Gabriel, D-Büttelborn

6320 SG 54 Xeniana vom Frankengold Frank Goldlust, D-Berlin

6125 SG 55 Zanna vom Baronenwald Bruno Antonietti, D-Uhingen

6191 SG 56 Jalka von der Fichtenspitze Gerhard Bauer, D-Worms

6205 SG 57 Uganda von der Vallendarer Höhe Carsten Hönig, D-Simmern

6337 SG 58 Frisbee Egerstau Jaroslav Klatik, SK-Raztocno

6298 SG 59 Jinni von Aducht Rolf Jürgen Kaufmann, D-Schonach

6100 SG 60 Peggy di Casa Lupo Rollo Nole, I-Potenza

6002 SG 61 Iura von Regina Pacis Uwe Sprenger, D-Netphen

6142 SG 62 Quendy di Casa Pastori Diego Pastori, I-Magnago (MI)

6081 SG 63 Marry vom Türkenkopf Torsten Kallenbach, D-Möhra

6131 SG 64 Mara dell Alpe Adria Vittorio Maestroni, I-Muggia Trieste

6248 SG 65 Miss del Caiatino Giulia Manzoni, I-Ardea, Roma

6288 SG 66 Lana vom Stauderplatz Peter König, D-Gladbeck

6155 SG 67 Xola vom Kronensee Juan Martinez Joaquin Rodriguez Ca, E-Banos De Mula Murcia

6108 SG 68 Kelly Karat's Satu Baggström, FI-Summa

6170 SG 69 Kika Mavic Sabine Wrede, D-Grevenbroich

6237 SG 70 Ulma du Val D'Anzin Damien Vanoverberghe, B-Peruwelz

6359 SG 71 Yana von den zwei Steinen Erwin Reich, D-Magdeburg

6267 SG 72 Roxi von Klobenwalde Jürgen Hoffmann, D-Klötze

6382 SG 73 Chipsina vom Holtkämper See Cornelia Schmidtke, D-Rheine

6280 SG 74 Zambi vom Almhof Andreas Weigel, D-Raschau

6058 SG 75 Grappa zur Worringer Rheinaue Bruno Itter, D-Köln

6189 SG 76 Rosi von der Neudenauer Holzsteige Robert Kowalski, D-Pfedelbach

6039 SG 77 Wannie vom Suentelstein Hinrich Müller, D-Ostercappeln

6127 SG 78 Malta vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

6129 SG 79 Xena vom Kronensee Walter Eggemann, D-Schwagstorf

6094 SG 80 Jara von Oasis Annegret Kanne, D-Selm

6019 SG 81 Imke v. Haus Kalbach Foeke Tienstra, NL-Marssum

6184 SG 82 Fina vom Haus Egerland Heidemarie Busch, D-Usingen

6147 SG 83 Venia vom Uckerstrom Hartmut Rosenthal, D-Gollmitz

6316 SG 84 Nala von der Grafschaft Mark Giuseppe Di Salvo, D-Groß-Zimmern

6321 SG 85 Tinia von Aurelius Michael Georgsen, DK-Vejby

6283 SG 86 Ibiza vom Kaditzer Land Katja Klotzsche, D-Dresden

6349 SG 87 Gipsy vom Haus Sanro Ursula Jagoschitz, D-Ludwigsfelde

6183 SG 88 Gil von Arminius 2000 Tina Martin, D-Viernheim

6138 SG 89 U'lulu du Val D'Anzin Eric Trentenaere, F-Fontenay St. Pere

6354 SG 90 Uranie du Manoir de Junon Xavier Gosselin, F-Quibou

6047 SG 91 Xanti von der Friedersdorfer Flur Wolfgang Bienert, D-Pulsnitz

6143 SG 92 Ischa von Aducht Benny Geerts, B-Tongeren

6056 SG 93 Urmel vom Hanneß Hans Limmer, D-St.Johann

6175 SG 94 Yosy vom Polarkreis Bianka Mauermann, D-Reichenbach

6070 SG 95 Usi du Lamentin Pierre Rode, F-Fosses

6102 SG 96 Virginia vom Hühnegrab Dietmar Reis, D-Heilbronn

6202 SG 97 Malve vom Murrtal Gerhard Schneider, D-Mulfingen

6215 SG 98 Danni von der Grafenburg Corinna Bähr, D-Erkner

6144 SG 99 Maiky vom Friedenspark Benny Geerts, B-Tongeren

6089 SG 100 Hinda v.d. Lentfert Hoeve Ronald Hillenaar, NL-Enschede

6270 SG 101 Jette vom Stieglerhof Sven Dittrich, D-Frankenthal

6325 SG 102 Buffy Rafaye Joseph Summerhill, GB-Cheshire CW5 6PG

6169 SG 103 Gennie vom Holtkämper See Hermann Niedergassel, D-Bielefeld

6315 SG 104 Goda Hutweide Lucian Rivis-Tipei, RO-Arad

6216 SG 105 Ziena vom Haus Dexel Gerd Dexel, D-Paderborn

6031 SG 106 Hazel vom Haingraben Kirsten Seyfarth, D-Haßloch

6148 SG 107 Vami von der Kahler Heide Simone Reims, D-Ronneburg

6327 SG 108 Ulla Domaine des Roseayx Bruno Trentenaere, F-Hebuterne

6230 SG 109 Ela von der Piste Trophe Erich Bösl, D-Schwandorf

6246 SG 110 Jünta vom Streek Leo Behrens, D-Wardenburg

6296 SG 111 Fila von Arline Richard Brauch, D-Mosbach

6188 SG 112 Urmel vom Hannoveranerhof Robert Kowalski, D-Pfedelbach

6055 SG 113 Frufru v. Goldenen Strand Paolo Sorbello, I-Catania

6116 SG 114 Xora vom Baronenwald Gerhard Munz, D-Börtlingen

6245 SG 115 Mercedes vom Streek Leo Behrens, D-Wardenburg

6076 SG 116 Wella v. Bisschofsheim Jan Minnema, NL-Leeuwarden

6066 SG 117 Corinna vom Winnloh Anton Tepling, D-Recklinghausen

6054 SG 118 Vienchen vom Hanneß Hans Limmer, D-St.Johann

6005 SG 119 Jaylo von Oasis Dr. Alfons Roerkohl, D-Castrop-Rauxel

6158 SG 120 Wencke vom Freudental Reinhold Hübner, D-Oggelshausen

6228 SG 121 Quinta von der Netheperle Edgar Rüsenberg, D-Schieder-Schwalenberg

6312 SG 122 Rosi del Ceresio Enrico Menniti, I-Brusimpiano (VA)

6366 SG 123 Fendy v. Goldenen Strand Maurizio Anastasi, I-Catania Sia

6313 SG 124 Zorna del Ceresio Enrico Menniti, I-Brusimpiano (VA)

6096 SG 125 Karibik von Beluga Cornelia Köppe, D-Wiesbaden

6200 SG 126 Happy vom Hofjägerhaus Edward Apostolidis, GR-Thessaloniki

6322 SG 127 Urga von Bad-Boll Bernd Kitzke, D-Obermarchtal

6126 SG 128 Pluna vom Sandstein Stephan Frannek, D-Winden

6162 SG 129 Hasi zur Worringer Rheinaue Bruno Itter, D-Köln

6046 SG 130 Ulana von Kirchlengern-Nord Eliane Rottmann, D-Herford

6232 SG 131 Bijou von der Basileia Michael Hoppe, D-Fredersdorf-Vogelsdorf

6308 SG 132 Schoni Mavic Krzysztof Dobrzanski, PL-Brzesko-Okocim

6181 SG 133 Ynda Oger Schloss Iluta Capus, LV-Garkalne Rigas Raj.

6381 SG 134 Quandana vom Overledingerland Mario Milic, HR-Sesvetski Krayevac

6045 SG 135 Vera vom Hanneß Walter Grohmann, D-Allendorf

6268 SG 136 Oussi v.d. Dolomiten Ludo Delestrez, F-Sains en Gohelle

6334 SG 137 Noa del Murnighello Simone Pasi, I-Marzama

6306 SG 138 Mitzy Karat's Mona Bech Sörensen, DK-Randers

6355 SG 139 Hillary vom Haus Röhner Christian Röhner, D-Aidhausen

6362 SG 140 Elly vom Zeder Tal Brendan M. Perry, US-Upton,

6049 SG 141 Winki von Trafalga Jürgen Grünwald, D-Trittau

6335 SG 142 Lee von Kuramathi Charlotte Jochum, D-Ulm

6218 SG 143 Freia vom Almanach Kurt Ent, D-Neumarkt

6151 SG 144 Hely vom kleinen Hölzchen Harald Stiegler, D-Hetzles

6338 SG 145 Demira z. Arnultovic Stepahka Janatova, CZ-Novy Bor

6030 SG 146 Indy v. Haus Kalbach Henk van Dijk, NL-Franeker

6319 SG 147 Yuma vom Haus Dexel Ralf Wenzel, D-Sömmerda

6187 SG 148 Angie vom Döbelner Land Iris Martin, D-Viernheim

6265 SG 149 Quira delle Tamerici Salmastre Luigi Marinelli, I-Pescara

6178 SG 150 Vari vom Fredebach Bodo Kuntz, D-Fredenbeck

6294 SG 151 Banja di Casa Rino Giuseppe Rino, D-Merchweiler

6340 SG 152 Vammy del Pozzo Antico Mario Tullio Della Rosa, I-San Giorgio A Liri FR

6234 SG 153 Holly vom Gödinghofer Weg Angelika Landers, D-Bad Oeynhausen

6061 SG 154 Udessa von Kirchlengern-Nord Marc Silger, D-Kirchlengern

6273 SG 155 Ariel from Lesky Land Anna van Kovn, US-Studio City

6104 SG 156 Jasmin vom Haus Ola Renate Baumann, D-Gundelsheim

6377 SG 157 Sissi von der alten Bäckerei Frank Blumenberg, D-Uslar

6122 SG 158 Anka vom Steinheimer Becken Erwin Gröner, D-Steinheim

6239 SG 159 Simba Beit Hakochav Nataly Koifman, IL-Kochav Yair

6331 SG 160 Lussy del Murnighello Dino Grassi, I-Colorno (PR)

6023 SG 161 Nikita vom Baruther Land Britta Bourscheidt, D-Ahaus

6249 SG 162 Klärle vom schwarzen Bub Peter Weschle, D-Donaueschingen

6072 SG 163 Zuzi Lary Mak Dimitar Schopov, BG-Sofia

6168 SG 164 Ella vom Basaltwerk Helga Glatzel, D-Bötzingen

6328 SG 165 Bonita vom schwarzen Mandarin Silvia Siepermann, D-Dortmund

6088 SG 166 Olivia von der Grafschaft Mark Andreas Aschke, D-Frechen

6367 SG 167 Yadira v. Marlu Francisco Javier A. Campos Mondragon, MX-Leon, Guanajuato

6109 SG 168 Nena vom Altenberger Land Gerhard Wita, D-Bad Bentheim

6117 SG 169 Mandy vom Klausener Grund Birgit Neuhaus, D-Dülmen

6251 SG 170 Jodi di Ripoli Giorgio Becattini, I-Rignano

6231 SG 171 Okky von der Ebernburg Kirsten Seyfarth, D-Haßloch

6011 SG 172 Indra vom kleinen Hölzchen Christel Taubenheim, D-Voerde

6186 SG 173 Villa vom Natoplatz Lorenz Hofbauer, D-Siegenburg

6016 SG 174 Dusty zum Turmacker Josef Zintl, D-Dürrlauingen

6221 SG 175 Akira von Schlesischer Eiche Armin Kunka, D-Gummersbach

6365 SG 176 Xena vom Polarkreis Sari Nohe, D-Viernheim

6006 SG 177 Klara vom Sonnenkranz Ralf Merkel, D-Sonsbeck

6307 SG 178 Fany v. Haus Galli Krystian Jastak, PL-Ostrowwlkp

6317 SG 179 Fina vom Fichtenschlag Marco Oßmann, D-Weißenbrunn

6179 SG 180 Quani vom Overledingerland Siegbert Aulbach, D-Aschaffenburg

6311 SG 181 Ivona Fest Kiefer Rita-Anette Kohava, EF-Külitse, Tartumaa

6165 SG 182 Nadja vom Alten Postweg Inge Fölber, D-Seevetal

6346 SG 183 Brooka Kemmermoor Dzintars Silins, LV-Tukumaraj

6277 SG 184 Anschi vom Mühlbach Birgit Momberger, D-Singhofen

6260 SG 185 Stella Einsamer Wolf Antal Preisz, H-Cak

6332 SG 186 Litz del Murnighello Dino Grassi, I-Colorno (PR)

6134 SG 187 Mali v. Rivergreen Jouke Faber, NL-Vriescheloo

6034 SG 188 Inka vom Ascherloch Renate Ludwig, D-Döhlau

6309 SG 189 Contessa di Casa Pileci Giovanni Milano, D-Köln

6152 SG 190 Havanna zur Worringer Rheinaue Bruno Itter, D-Köln

6073 SG 191 Elva von Haus Martinez Wolfgang Wagemann, D-Mannheim

6304 SG 192 Orana v. Uebeschi-See Irmgard Rychener, CH-Uetendorf

6271 SG 193 Julchen von Lentulo Hanno Möller, D-Templin

6236 SG 194 Viva Laneru Larisa Pakhomova, D-Königsee

6021 SG 195 Wanda vom Suentelstein Benno Scholten, NL-Hoogeveen

6009 G 1 Baffi vom Haus Schmittmann Frank Nobbe, D-Menden

6074 G 2 Evita von Haus Martinez Manuela Berger, D-Mannheim

6192 G 3 Iff vom Ascherloch Rainer Schwarz, D-Schwarzenbach

6092 A 1 Missy vom Elzmündungsraum Richard Brauch, D-Mosbach

6374 U 1 Galilea de Zerimar Gerald Gomes, F-Signy L'Abbaye

6090 U 2 Mündi Karat's Ralf Jürgens, D-Schloß Holte-Stukenbrock

6242 U 3 Milva vom Murrtal Kurt Maier, D-Oppenweiler

6241 U 4 Odette vom Lärchenhain Helmut Buß, D-Bohmte

6378 U 5 Onore vom Wiesenborn Dagmar Hofmann, D-Usingen

6174 U 6 Assia Loggia De`Medici Andrea Vivaldi, I-Empoli

6132 U 7 Selma vom Wutachtal Peter Send, D-Viernheim

6086 U 8 Antonella von GAMD Wolfgang Krumnack, D-Bochum

6379 U 9 Netje v. Haus Sascored Hugo van Ouytsel, B-Geel

6217 U 10 Una von der Hechtenbach Georg Schwaderlapp, D-Marienrachdorf

6012 U 11 Aischa vom Haus Salihin Budiman Salihin, D-Wetter

6099 U 12 Akita della Baia Imperiale Luca Cardoni, I-Agugliano (AN)

6364 U 13 Vesta vom Haus Brezel Sari Nohe, D-Viernheim

6357 U 14 Cate vom Rheinheim Norbert Schleuter, D-Altenberge

6358 U 15 Celly vom Rheinheim Norbert Schleuter, D-Altenberge

6064 U 16 Erle von der Dammer Schweiz Adolf Middelborg, D-Jemgum

6333 U 17 Puste del Murnighello Maurizio Faoro, I-Chiari (BS)

6254 U 18 Jade v. Mattenburcherland Pat Beach, US-Waldorf,

6243 U 19 Jacky v. Jabora Jouke Faber, NL-Vriescheloo

6091 U 20 Cira vom Rheinheim Helmut Tepferd, D-Vreden

6363 U 21 Venja vom Haus Brezel Sari Nohe, D-Viernheim

6384 U 22 Diana vom Bäcker-Klein Harald Hohmann, D-Knittlingen

6281 U 23 Zitta vom Almhof Andre Kovacs, D-Johanngeorgenstadt

6085 EZ Camilla von der Forstkammer Stefan Heuser, D-Kammerforst

6199 EZ Ulli von Aurelius Winfried Benitz, D-Reichertshofen

6077 EZ Lani vom Mönchberg Werner Hagmaier, D-Undenheim

6279 EZ Venus aus Westsachsen Andreas Rudolph, D-Neukirchen

6300 EZ Nora vom Gollerweiher Maik Lanatowitz, D-Burg

6261 EZ Malta vom Niemberger Eck Wolfgang Klingner, D-Niemberg

6255 EZ Enzi v. Maggenheim Pieter Ligthart, NL-Hindeloopen

6119 EZ Tigra von den Maibuchen Christiane Manfrast, D-Gummersbach

6297 EZ Tamara vom Team Fiemereck Jürgen Wicht, D-Bamberg

6167 EZ Geena vom Praester-Land Miriam Leuker, D-Emmerich

6159 EZ Icca vom Riedschlurgi Petra Lumpe, D-Lahr

6353 EZ Dorkas vom Holtkämper See Karoline Budde, D-Harsewinkel

6106 EZ Jade vom Kometenplatz Bernhard Liedlbauer, D-Duisburg

6252 EZ Bona vom Spitzgrund Rudolf Schermayer, D-Neresheim

6028 EZ Yapa von der Wienerau Renee Rosen-Martin, D-Viernheim

6015 EZ Nadja vom Gollerweiher Gisela van Baal, D-Krefeld

6145 EZ Connie Conbhairean Heather MacDonald, GB-South Queensferry, Scotland, EH30 9S

6263 EZ Cassy v. Amulree Fiona Anderson-Worrall, B-Beveren

6176 EZ Yasmin Karanberg Cedric Blackbourne, D-Viernheim

6060 EZ Mira von der Ullenburg Stefan Baudendistel, D-Renchen

6087 EZ Galaxis zur Worringer Rheinaue Bianca Stumpf, D-Muscheid

6198 EZ Nassja von Batu Angelika Kieper, D-Gattendorf

6135 EZ Malta v. Rivergreen Jouke Faber, NL-Vriescheloo

6253 EZ Yanni vom Lehnhof Marlene Eschstruth, D-Kassel



CAN PAKSOY

Elit Yavru


Facebook    Twitter    Flickr    Vimeo

Petworld ve ünlüler

Kaliteli, bilinçli ve köpek psikolojisinden anlayan profesyonel bir eğitmen tarafından verilen bir eğitim programı, köpeğinizle paylaştığınız yaşamın kalitesini artırır ve onunla geçireceğiniz vakti daha eğlenceli ve kolay bir hale getirir. Köpeğinizin profesyonel eğitimi için lütfen bizi arayın: 0533 408 92 00



Galeri

Tüm Yenilik Haberlerine Git



Galeri


Müşteri Memnuniyet Hattı
Memnuniyet, öneri ve şikayetleriniz için:
0530 265 43 18
veya
iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz

Üyelerden gelenler


Başarılarımız
Referanslarımız
Basında Biz
Hizmetlerimiz
Hakkımızda
İletişim
Yavrularımız
Satış
Pansiyon
Mama Satışı
Aktör Köpeklerimiz
Köpek Kulübesi
Ömerli Barajı Yolu Koçullu Köyü
Atatürk Cad. No:36
Ömerli - Çekmeköy İstanbul

Petworld Kennel Club
0530 560 42 47

Bizi Twitter'da takip edin.
Petworld Kennel Club 2013 © Tüm hakları saklıdır.